J. Redknappas apie naują lyderį "Liverpool" klube: "Mane darosi vis labiau svarbesnis už Salah"

2019-08-19 15:36:20 Mohamed Salah Sadio Mane Liverpool FC

"Sky Sports" apžvalgininkas Jamie Redknappas mano, kad Sadio Mane tampa vis labiau svarbesniu žaidėju "Liverpool" klube nei Mohamedas Salah.

S. Mane puikiai pradėjo šį sezoną – per tris susitikimus yra įmušęs tiek pat įvarčių ir atlikęs vieną rezultatyvų perdavimą.

J. Redknappas pateikė statistiką, kuri iš tikrųjų įrodo vis ryškėjančią lyderestę "Liverpool" ekipos puolime.

"Sadio daro viską, kad galėtų būti laikomas svarbiausiu "Liverpool" žaidėju, svarbesniu net už Salah", – teigė buvęs futbolininkas.

"Mane daro neįtikėtinus dalykus ir patektų į kiekvienos komandos startinį vienuoliktuką. Tai jis jau įrodė įmušęs nuostabų įvartį prieš "Southampton".

Jo svarbumą šioje komandoje rodo statistika – niekas 2019-aisiais neįmušė daugiau įvarčių "Premier" lygoje nei Sadio. Šeštadienį jis įmušė savo 15-ąjį įvartį, ir nė vienas iš jų nebuvo pasiektas nuo 11 m. baudinių žymos.

Per paskutines 30 "Liverpool" rungtynių jis įmušė 20 įvarčių, Salah – 12, o Firmino pridėjo aštuonis. Tai – labai iškalbinga", – pridūrė anglas.

Įvertinimas: 16 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 08-19 16:07
36 0
Pritariu , Sadio juda labai gerai aikštėja, puikus puolėjas.
Cituoti
 Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-19 21:40
7 0
Teisybė ir pasakė, Salahas dbr biski pageso, bet tik sezono pradžia.
Cituoti
 [email protected] 08-20 00:50
5 1
Pas mane zymiai daugiau kurybos ir daugiau arsenalo nei pas salach , siaip.Sadio Mane pritaptu visur visuose klubuose , bet jo geriausia vieta Anfilde taip nuostabus zaidejas tikiuosi jis cia bus dar ilgai ir dziugins titulais
Cituoti
 BAYERN LTU (Bayern Munich FC) 08-19 18:04
6 21
Skirtumas tik tas jog salah per viena sezona isove ir buvo vienas geriausiu puoleju pasaulyje o mane prireike keliu sezonu
Cituoti