J.Pennantas sulaikytas trims mėnesiams

2005-03-01 19:07:00
"%c00048" klubo saugas Jermaine`as Pennantas (%p02224) sulaikytas trims mėnesiams dėl vairavimo išgėrus. Incidentas įvyko dar sausį Aislburyje, kai futbolininką sulaikė policijos pareigūnai. Jo vairuojamas automobilis tą vakarą atsitrenkė į gatvės apšvietimo stulpą. Be to, pareigūnams įtarimą sukėlė nerišli J.Pennanto kalba ir alkoholio kvapas. Tą patvirtino ir atlikti tyrimai.

22-ių metų J.Pennantas buvo ne tik išgėręs, bet ir neapdraudęs savo automobilio privalomuoju draudimu. Negana to, Anglijos jaunimo rinktinės futbolininkas išvis neturėjo teisės sėstis prie vairo, mat dar 2004 metais taip pat už vairavimą išgėrus iš jo 16 mėnesių buvo atimtas vairuotojo pažymėjimas. Dėl šio pažeidimo futbolininkui gresia net ir kalėjimas.

Dėl kaltinimų rimtumo teismas nusprendė sulaikyti futbolininką trims mėnesiams. J.Pennanto advokatas šį sprendimą apskundė tikėdamasis, kad jo klientas gali būti paleistas už užstatą. Skundas bus svarstomas kitą savaitę. Be šių sankcijų jis trims metams neteko teisės vairuoti automobilio.
Įvertinimas: 0 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.