J. Mourinho: "Premier" lygos titulo lenktynės jau yra baigtos"

Jose Mourinho mano, kad "Liverpool" pergalė prieš "Manchester City" galimai nulėmė tai, kad "Premier" lyga šį sezoną turės naujus čempionus.

Pergalę rezultatu 3:1 atšventusi "Liverpool" komanda nuo artimiausių persekiotojų padidino pranašumą iki 8 taškų, o prieš "Man City", kuris yra antras realiausias pretendentas laimėti titulą, iki 9.

"Iš mano pusės atrodo, kad kova yra baigta, nebent kažkas nutiks labai dramatiško traumų atžvilgiu", – "Sky Sports" studijoje sakė J. Mourinho.

"Liverpool" komanda yra prisitaikiusi prie turimų žaidėjų ir šioje dėlionėje nebetrūksta jokios dalies. Žinoma, "Man City" yra pajėgi laimėti 7-9 rungtynes paeiliui, tačiau niekaip nematau "Liverpool" ekipos išbarstant tokį pranašumą", – pridūrė strategas.

"Man City" šansų dar nenurašo šalia J. Mourinho laidos metu sėdėjęs Vincentas Kompany, kuris teigia, kad "Liverpool" turės kaip niekad įtemptą tvakaraštį.

"Jie turi rungtynių visame pasaulyje (kalbama apie FIFA pasaulio klubų taurę – red.). Manau, kad "Man City" bus kovoje iki pat sezono pabaigos", – teigė buvęs "miestiečių" kapitonas.

Labiau prie J. Mourinho nuomonės liko buvęs "Liverpool" žaidėjas Graeme'as Sounessas: "Kas gali atsitikti tokio blogo? Nebent tik pagrindinių žaidėjų traumos. "Liverpool", norėdamas būti geriausios formos, turi išlaikyti tą pačią energiją. Traumos neabejotinai sumaišytų kortas. Šis laikotarpis dabar yra gyvybiškai svarbus, traumos gali tapti problema vėlesnėje sezono stadijoje." 

Įvertinimas: 12 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Aš Audrius 11-11 13:51
45 6
Manyciau jog si syk reik sutikt su Maura. Liverpoolieciai darys viska jog nepaleistu titulo, nes jie jo nori ir jie jau verti to.
Cituoti
Asirgitawe
Asirgitawe (Liverpool FC, BV Borussia Dortmund 09) 11-11 15:14
26 1
Praėjusį sezoną balandį buvo visiškai neaišku, tad naivu tikėtis, jog City su tokia sudėtimi vėl nesurinks beveik 100 taškų. Dar laukia sunkiausias Kalėdinis laikotarpis, kai visi favoritai barsto taškus.
Cituoti
Gerard 11-11 16:35
21 3
Na ir D.U.R.N.A.S tu Vaidoshiau. Pradžioje maniau, kad prikolini ir tik erzinti bandai. Dabar jau tikrai suprantu, kad rašydamas tą patį per tą patį, tu jau ir pats pradedi tikėti savo pezalais.
Cituoti
Alvydasas30 11-11 23:01
6 0
tai kad kiek maciau macu visuose teisejai city tempe priciom cia tas liverpoolis as nelabai suprantu tu durnas ar ka?
Cituoti
 Hash (Liverpool FC) 11-11 21:34
5 1
Noreciau atsikirst kakoshiui, bet tevas ismokino viena taisykle : geriau sh.... Apeit. Ir ne del vaizdo, o del kvapo...
Cituoti