J. Mourinho: "Kitą sezoną privalome turėti labiau subalansuotą sudėtį"

2020-03-07 11:20:54 Tottenham Hotspur FC Jose Mourinho

Londono "Tottenham" vis dar nepraranda vilčių pakovoti dėl vietos kito sezono UEFA Čempionų lygoje.

Tiesa, Jose Mourinho auklėtinių situacija nėra pati geriausia. "Pentinai" šiuo metu "Premier" lygoje užima tik septintąją vietą ir nuo ketvirtosios atsilieka penkiais taškais.

"Tottenham" situaciją dar labiau sunkina tai, kad dėl traumų komandai ilgą laiką, o galbūt net iki sezono pabaigos negalės padėti traumuoti Harry Kane'as ir Heung-min Sonas.

J. Mourinho prieš šeštadienio rungtynes su "Burnley" teigė, kad klubas privalo investuoti į sudėtį, jog būtų išvengta panašių situacijų.

"Puikiai suprantame, kad mūsų žaidėjai yra pervargę, o kai kurie ir traumuoti. Žinome, kad kitą sezoną privalome turėti labiau subalansuotą sudėtį.

Tikrai nesitikime, kad ir vėl turėsime panašią situaciją su traumomis, tačiau futbole gali nutikti bet kas, todėl turime būti tam pasiruošę", - spaudos konferencijoje kalbėjo J. Mourinho.

Įvertinimas: 5 2

Norėdami komentuoti prisijunkite.


DeividaCFCs
DeividaCFCs (Chelsea FC) 03-07 13:08
5 2
"to cfc" Abraham,Pulisic,Hudson-Odoi,Willian,Kovacic,Kante,Christensen traumuoti ir Jorhingo 2 rungtynes praleidzia del suspension. Nelabai suprantu ką tu turi omeny, kodėl aš turėčiau norėt lygint Lingarda,Perreira su Kovaciciumi ir Mountu?
Cituoti
JezusGyvas (Athletic Club Bilbao, Lietuva) 03-07 18:18
4 2
Blogam sokejui ir kiausiniai maiso. Pochettino su tokia sudetim n metu 2-4 vieta imdavo. Is mauro like tik pavarde, kontraktas ir susireiksminimas, jam tik punditu telike ir dirbti.
Cituoti
DeividaCFCs
DeividaCFCs (Chelsea FC) 03-07 12:14
9 7
Na išties net sunku bus ir įvertinti Mourinho darbą šį sezoną Tottenhame, nes akivaizdu, kad iškritus dviems akivaizdiems puolimo lyderiams, ten nebelabai kam ir yra mušti tuos įvarčius. Apskritai dabar situacija Epl'e tokia, kad manau United turi geriausius šansus išokti į tą top4 traukinį. Tottenhamas be Kane'o ir Son'o visiškai miręs pastaruoju metu, o Chelsea dabar išvis su 8 traumuotais žaidėjais, kurie praktiškai visi yra startinės sudėties žaidėjai, žaidžia su antra sudėtim, tai jei United net ir tokiu šansu nesugebės pasinaudot, bus visiški lūzeriai.
Cituoti
 Blue blood 03-07 14:47
3 4
Nemanau,kad tai imanoma ne ta komanda
Cituoti