J. Mourinho: "Kitą sezoną kovosime dėl "Premier" lygos titulo"

Jose Mourinho po maždaug metų pertraukos žengė į spaudos konferencijos kambarį  – su šypsena į klausimus atsakinėjęs portugalas davė pažadą Londono "Tottenham" komandos aistruoliams.

Pasak naujojo "Tottenham" stratego, šį sezoną komanda jau nebegali taikytis į Anglijos "Premier" lygos titulą, tačiau šios ambicijos bus perkeltos į kitą sezoną.

"Nebegalime taikytis į "Premier" lygos titulą, tačiau tai galime padaryti kitame sezone. Žinoma, nesakau, kad taip ir atsitiks", – sakė portugalas.

"Esu laimingas dėl sprendimo atvykti į šį klubą. Suprantu, kad šiame darbe nebus lengva, nes situacija jau nėra gera, kai tenka keisti trenerį sezono viduryje.

Potencialas, kurį turi šis klubas – didžiulis, kaip ir visų žaidėjų šioje komandoje. Viena iš priežasčių, kodėl čia atvykau yra tai, kad Danielis Levy ("Tottenham" vadovas – red.) turi man patinkančią viziją. Žinau, kad potencialiai turiu puikų darbų savo rankose", – tęsė J. Mourinho.

Portugalas į Anglijos "Premier" lygą grįžta jau ketvirtą kartą. Jis du kartus vadovavo Londono "Chelsea" komandai, sykį "Manchester United" ir dabar Šiaurės Londono ekipai.

"Visada sakiau, kad "Premier" lyga yra mano natūrali buveinė, čia visada jaučiausi geriausiai. Laikau šią lygą geriausia pasaulyje ir keliančią daugiausiai žavesio. Esu be galo laimingas galėdamas grįžti", – pridūrė strategas. 

Įvertinimas: 3 6
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Alan Alan 11-21 18:49
29 16
Kita sezona jieskosi darbo
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 11-21 18:33
14 10
Daug kalba bet eiliniai metai bus
Cituoti
Kenedis 11-21 19:56
10 10
As ka ir trimitavau visose naujienose. Mauras yra piktas, Mauras yra uzsispyres ir motyvuotas parodyt visiems kas toks yra the Special One!!
Cituoti
 Mindaugas Mindaugas1 11-21 22:12
3 4
Pasistate nauja stadiona Spurs yra backoi, turi rinkoi ieskot pigiu talentu motyvuotu zaideju, dabartiniams zaidejams del didziules konkurencijos netaip be stovi, aisku Mauras bandis grazint gera erekcija, na pamatysim , kaio bus
Cituoti
ChelseaFC FcukLoserpool
 ChelseaFC FcukLoserpool (Chelsea FC) 11-21 18:20
6 8
Sitas persimete ant hieros
Cituoti