J. Mourinho: "Chelsea" šiuo metu yra favoritai užimti ketvirtąją vietą"

Anglijos "Premier" lygoje vis labiau aštrėja kova dėl ketvirtosios vietos, kurioje šiuo metu laikosi Londono "Chelsea" ekipa.

Franko Lampardo auklėtiniai dabar jau tik vienu tašku lenkia penktoje vietoje esančius "Tottenham" futbolininkus, su kuriais į kovą stos šeštadienio popietę.

Prieš šį mačą "pentinų" strategas Jose Mourinho teigė, kad būtent "Chelsea" šiuo metu yra pagrindiniai favoritai finišuoti ketvirtoje vietoje.

"Šiuo metu mes, "Manchester United", "Arsenal", "Sheffield United", "Wolves" bei "Everton" esame autsaideriai kovoje dėl vietojs pirmajame ketverte.

Visi mes turime ambicijų užimti šią vietą, bet šiuo metu atsiliekame nuo "Chelsea", todėl pranašumas yra jų rankose. Žinoma, tai nėra didžiulis pranašumas, bet jis yra.

"Chelsea" šiuo metu yra favoritai užimti ketvirtąją vietą", - prieš artėjantį derbį kalbėjo J. Mourinho.

Tiesa, "Manchester City" diskvalifikacija iš UEFA turnyrų reiškia, kad šį sezoną net ir penktoji vieta atvers kelią į Čempionų lygą, jei "miestiečių" apeliacija nebus patenkinta.

Įvertinimas: 2 1

Norėdami komentuoti prisijunkite.


DeividaCFCs
DeividaCFCs (Chelsea FC) 02-22 13:45
9 3
Argi, Chelsea sekasi baisiai? Negana to, kad žaidžia su turbūt jauniausia sudėtim visam epl'e, puse komandos traumuota ir čia vadinasi sekasi? Kosmonautas.
Cituoti
 Blue blood 02-22 14:08
1 2
Jei kysi paims tai zydriesems gali nuolaidziauti o kitaip visi kiti tik nuo to islostu
Cituoti