J. Lopetegui: "Trys sunkios savaitės sužlugdė mano karjerą "Real" klube"

2019-05-17 11:53:07 Real Madrid C.F. Julen Lopetegui

Nors ir vėlesnė sezono eiga parodė, kad Julenas Lopetegui nebuvo vienintelė priežastis, kodėl Madrido "Real" patyrė tiek daug pralaimėjimų, ispanas tiki, kad jo karjera šiame klube galėjo susiklostyti gerokai sėkmingiau.

J. Lopetegui, kuris po pasiekto susitarimo su "Real" buvo atleistas iš Ispanijos rinktinės trenerių pareigų prieš pat pasaulio čempionato startą, darbu Madrido ekipoje ilgai nepasidžiaugė – jam buvo parodytos durys spalio 29 dieną.

Prisiminęs sezono pradžią "Real" gretose, J. Lopetegui teigia, kad komanda pačioje pradžioje rodė puikų žaidimą, tačiau keletas nedėkingų rungtynių, kurios vėliau virto visa serija, sužlugdė jo tolimesnius tikslus.

"Mes turėjome tikrai neblogą sezono startą, kuriame buvo keletas puikių rungtynių", – sakė J. Lopetegui.

"Vėliau patekome į nesėkmingą trijų savaičių seriją, kurioje susidūrėme su problemomis puolime. Daugumoje tų rungtynių buvome geresni nei varžovai, tačiau mūsų pasirodymas galiausiai baigdavosi nesėkme. Tokie dalykai gali nutikti bet kuriai komandai.

Mes galvojome, kad dar turėsime laiko, ypatingai dėl fakto, kad visa komanda vis dar buvo vieninga ir norinti pakeisti situaciją", – pridūrė be darbo esantis strategas.

Įvertinimas: 1 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

sloinikas 05-17 14:16
2 0
kazkaip keista kad jis dar apie tai sneka,nera jis labai jau geras treneris ir tuo labiau kad suvaldytu ir sudrausmintu real zaidejus,tuo labiau kad tas *** perezas su treneriais isvis nesiskaito,tas pats buvo ir su rafa,o dabar visi tik ir laukia kad rafa liktu newcastle,tas pats ir jam reiktu eit i 5-10 vieta uzimancia komanda ispanijoje ir is naujo atsiskleist...
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 05-17 16:02
4 6
Kažkaip net negaila šito pinigų vergo ir šlykštu klausyt tų verkimų, kai kaltas yra būtent JIS PATS. Ne iš kokios Bielarusijos rinktinės atėjo, kur tokio šanso gali daugiau ir negauti, iškeitė vieną prestižiskiausių darbų dėl pinigų ir prieš pačią WC pradžią, tiesiog sunaikino Ispanijos rinktinę turnyre vykstančiame tik kas keturis metus. Žiauru Vietoj šito lavono 2-3 metus vapše viešumoj nesirodyčiau, kol bent iš dalies tauta pamirštų jo žygdarbį
Cituoti
ChelseaFC FcukLoserpool
 ChelseaFC FcukLoserpool (Chelsea FC) 05-17 15:01
1 3
Kaip sako, nezyli bagata, na..... nacinat. ????
Cituoti