J. Kloppas: "Užteks švęsti pergalę Čempionų lygoje"

"Liverpool" klubas penktadienį pradėjo savo kelionę 2019-20 metų Anglijos "Premier" lygos sezone. Per kėlinį keturis įvarčius "Norwich" komandai atseikėję "raudonieji" pasiekė pirmąją pergalę 38 turų kovoje.

Prieš rungtynes "Liverpool" stadione vis dar buvo jaučiamas UEFA Čempionų lygos pergalės skonis. Tiek prie stadiono, tiek jame buvo pabrėžtas šeštasis "raudonųjų" triumfas šiame turnyre.

J. Kloppas po rungtynių paklaustas, ar tikėjosi, kad prieš rungtynes bus speciali ceremonija šiam trofėjui, atsakė, kad jau būtų laikas pamiršti čempionišką žygį Europoje ir susikoncentruoti į šio sezono kovas.

"Ar tai yra, ką jūs darote čia?", – atsakė J. Kloppas. – Aš liečiau Čempionų lygos trofėjų po finalo ir kitą dieną po jo, daugiau – ne".

"Nėra reikalo išnešti trofėjų į stadioną. Aš žinau tą jausmą, o žmonės taip pat žino, kaip jis atrodo. Jeigu kažkas būtų planavęs apie tai, man būtų pranešę. Visgi aš neabejoju, kad būčiau atsisakęs tai padaryti, nes mes pradedame naująjį sezoną.

Užteks švęsti. Niekas daugiau neturi prieiti prie manęs ir sveikinti su laimėtu trofėjumi. Visi tai daro, tačiau man jau tikrai užteko tų dalykų.

Reikėtų pamiršti apie tai ir pradėti naująjį sezoną", – teigė strategas.

J. Kloppas jau šį trečiadienį turės galimybę iškovoti antrąjį trofėjų "Liverpool" klube. Jų laukia UEFA Supertaurės dvikova su Londono "Chelsea".

Įvertinimas: 14 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


ChelseaFC FcukLoserpool
 ChelseaFC FcukLoserpool (Chelsea FC) 08-10 15:24
6 2
I ponui Vaidotui palatoj ir vel interneta pajunge greiciausia atsasalino kokiam sargui ar slaugui : D
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-10 14:58
2 0
Teisybė jau ,kaip ir reikėtu pamiršti ir koncentruotis į Pl,nes dar daug liko žaidimo
Cituoti
 Aš Audrius 08-10 18:06
0 0
Na siaip stadione nebuvo pristatytas titulas, nes tiesiog sezonas buvo pabaigtas, manau tai normalu. Sis titulas ipareigoja, kad reik rodyt klase.
Cituoti
Jpool (Liverpool FC) 08-10 19:57
0 3
vaidoshius siuo metu yra ismestas is namu ir miega darbo birzoj pasistates palapine. Darbuotojai psichiatrinej bande istempti si issigimeli is darbo birzos taciau jis pagrasino parasyti labai stambu tapeta kuris peikia ronaldo ir anglu lyga. Siuo metu sio issigimelio istempti is birzos dar nepavyksta
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 08-10 13:29
6 15
Dalis tiesos yra, Kl.oppas laimėjo pirmą taurę su Neverpooliu, o kalba kaip serijinis laimėtojas biški Jau tylios kalbos po truputį kilo ir apie Kl.oppo galima paliosavimą, kad amžinas nevykėlis yra, nors realiai yra ko gero antras geriausias treneris po Guardiolos, bet šiukšlės vistiek vėmė šūdus apie Fl.oppą. Ne taip paprasta su lavonais kažką pasiekti, turi merkti šaibas ne už rąstus, kaip ir Neverpoolis merkė £200 ir gerino transferų rekordus, kitaip nepasigalinėsi su geriausiais. Va ManUre ir merkdami milijardus ant dūcho lieka
Cituoti