J. Kloppas po dar vienos nesėkmės prakalbo apie prastą žaidimą gynyboje

2020-03-04 11:27:32 Liverpool FC Jürgen Klopp

0:5 – tokį neigiamą įvarčių santykį per pastarąsias dvejas rungtynes užfiksavo "Liverpool" klubas.

Jurgeno Kloppo treniruojama "raudonųjų" ekipa antradienį vakare buvo eliminuoti iš FA taurės. Juos aštuntfinalyje rezultatu 2:0 įveikė Londono "Chelsea" komanda.

"Liverpool" ekipą šioje akistatoje žudė klaidos gynyboje, apie kurias po rungtynių prabilo ir J. Kloppas.

"Vienintelis dalykas, dėl kurio iki tol nepralaimėjome tiek daug rungtynių, buvo geras žaidimas gynyboje", – sakė strategas. – Įprastai komandos, kurios žaidžia prieš mus, nesusikuria daug galimybių pasižymėti. Dabar turime pripažinti, kad per pastarąsias trejas rungtynes praleidome per daug įvarčių."

"Manęs negąsdina dabartinė komandos forma. Tiesa, kad šiuo metu nesame geriausioje sezono atkarpoje, tačiau nuo pralaimėjimų niekur nepabėgsi. Svarbiausia, kad turime šansą pataisyti situaciją ir vėl grįžti ten, kur buvome", – tęsė strategas.

"Liverpool", rungtynėse su "Chelsea" kentėjęs dėl savo paties klaidų, taip pat turėjo ne vieną gerą galimybę išlyginti rezultatą.

"Daug kas šiose rungtynėse man patiko", – sakė J. Kloppas. – Žinome, kur turime tobulinti žaidimą ir tai bandysime padaryti. Tai tikrai nėra geriausios trys savaitės šiame sezone, bet dabar artėjančios savaitės gali tokiomis tapti."

Įvertinimas: 5 2

Norėdami komentuoti prisijunkite.


euras
 euras (Manchester United FC, Anglija) 03-04 16:14
9 5
Negali istempt komanda visa sezona vistiek, tas pats arsenalas 03/04 sezone net 12 lygiuju turejo.
Cituoti
GedBuz
GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 03-04 13:05
7 4
"Liverpool", rungtynėse su "Chelsea" kentėjęs dėl savo paties klaidų, taip pat turėjo ne vieną gerą galimybę išlyginti rezultatą. Taip, galėjo, bet galėjo ir 5-0 prasileisti, o tiesiog sekėsi: du kartai pataikyti į vartų konstrukciją, vienas chelsinis išbėgo vienas prieš vartininką ir dūrė tiesiai į vartininką, o kiek dar progų... Antra juoda diena iš eilės. Bus matyti ar kris į duobę, ar greit atsigaus.
Cituoti
 Sidney Cosby 03-04 14:07
4 5
Svarbu dabar laimeti, kada reikia, nereikia svaistyti energijos kur neverta, sezonas ilgas ir sunkus, visos komandos labai stiprios, tad kad viskas yra gerai
Cituoti
 Mpo (Chelsea FC, Anglija) 03-04 11:50
6 8
Polio ginyba krito akivaizdziai. Bus dar keli pralaimejimai tikrai.
Cituoti