J. Kloppas: "Negaliu padėti žmonėms, kurie jau nurašo "Chelsea"

2019-08-14 11:28:39 Chelsea FC Liverpool FC Frank Lampard

Jurgenas Kloppas prieš antrąją šio sezono dvikovą dėl trofėjaus teigia, kad žmonės nepelnytai nurašo Londono "Chelsea" komandą.

Šį vakarą "Liverpool" ir "Chelsea" futbolininkai Stambule stos į kovą dėl UEFA Supertaurės trofėjaus. "Chelsea" turėjo itin skaudžią patirtį pirmose sezono rungtynėse – "mėlynieji" rezultatu 0:4 pralaimėjo "Manchester United".

Iškart po šių rungtynių pasipylė kalbos apie abejotiną "Chelsea" formą bei mažai patirties turintį Franką Lampardą. Visgi J. Kloppas laikosi priešingos nuomonės ir pagyrė savo kolegą.

"Jeigu žmonės iš tikrųjų mano, kad "Chelsea" šį sezoną negali kovoti dėl trofėjų, tuomet aš jiems tikrai negaliu padėti", – spaudos konferencijoje sakė vokietis.

"Jums užtenka tik pažiūrėti į šią komandą ir pamatysite, kad ji yra labai pajėgi, turinti jaunų ir šviežių žaidėjų. Klube dabar yra jaudinantis momentas, nes Frankas čia yra legenda. 100 procentų esu įsitikinęs, kad jis savo vardą įsirašys ir kaip treneris. Tai buvo galima įsitikinti iškart po to, kai jis perėmė "Derby County" vairą, o dabar yra "Chelsea" klube", – tęsė J. Kloppas.

Strategas taip pat pridūrė, kad rungtynėse su "Man Utd" jis pamatė daug "Chelsea" komandos pliusų: "Mes žinome ir gerbiame šią komandą. Jeigu kažkas nematė rungtynių su "Man Utd" ir žino tik rezultatą, tuomet jie neįsivaizduoja, jog "Chelsea" žaidė tikrai gerą mačą.

Komandoje yra nemažai pasikeitimų – naujas treneris, Edeno Hazardo netektis ir Christiano Pulisico atvykimas. Jie susigrąžino visus jaunus žaidėjus, įskaitant Abrahamą ir Masoną Mountą. "Chelsea" yra tikrai įdomi ir gerą planą turinti komanda."

Įvertinimas: 12 5
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-14 14:00
10 2
Na ir teisingai Klo,opas pasakė , visi jau nurašinėja Chelsea ,nors tai buvo pirmos rungtynės , visas sezonas prieš akis .
Cituoti
 [email protected] 08-14 15:55
4 7
Na sujuokinai puolimas panasus, tokio trio kaip.firminio mane salach kurie vienas kita papildo dar nera buve istorijoj , tik gaila , kad vidurys beveik tuscias pas Liverpool bet gera ginyba su auksiniu puolimu viska ta kompensuoja
Cituoti
 Blue blood 08-14 15:16
0 9
Na jo idomi kova bus ginyba stipresne liverpool saugai Chelsea stipresni o puolimas manau panasus
Cituoti