J. Kloppas: "Man gaila Guardiolos ir "Man City" žaidėjų"

Penktadienį futbolo pasaulį apskriejo stulbinanti žinia apie tai, kad "Manchester City" ekipa dėl grubių FFP ("Financial Fair Play") pažeidimų dviem sezonams šalinama iš tarptautinių turnyrų.

Apie šią situaciją po šeštadienį iškovotos pergalės prieš "Norwich" kalbėjo ir "Liverpool" strategas Jurgenas Kloppas, kuris pripažino, kad šioje situacijoje jam labiausiai gaila Pepo Guardiolos ir "Man City" futbolininkų.

"Ši naujiena mane išties šokiravo. Aš tikrai nežinau, kaip vyksta visi šie dalykai, tačiau kaip futbolo treneris galiu pasakyti, kad "Manchester City" žaidžia nuostabų futbolą nuo tada, kai komandos vairą perėmė Pepas Guardiola.

Aš visada žavėjausi Pepo darbu bei tuo, kaip pastaraisiais metais žaidžia jo komanda. 

Tikrai nežinau, kaip viskas vyks toliau. Akivaizdu, kad "City" skųs šį sprendimą. Manau, kad mes sulauksime dar daugiau informacijos, kurią žmonės aptarinės itin aktyviai.

Jei atvirai, man gaila Guardiolos ir "Man City" žaidėjų, nes jie tikrai nedarė nieko blogo bei demonstravo nuostabų futbolą. Kur bedirbo Pepas, jis padėjo pakelti futbolo lygį.

Vis tik mes visi privalome gerbti taisykles. Tikrai nežinau, ar jie jas pažeidė, ar ne, bet UEFA turi savo nuomonę ir pažiūrėsime, kas nutiks ateityje", - po pergalės kalbėjo J. Kloppas.

Įvertinimas: 23 4

Norėdami komentuoti prisijunkite.


My Solskjaer
My Solskjaer 02-16 11:42
41 11
Čia dar švelni bausmė, sakyčiau. Turėtų būti panašiai kaip Juventus - relegacija.
Cituoti
Benderis
Benderis (Manchester United FC) 02-16 11:24
39 11
ko ten ju gailet? visi milijonieriais patapo ten.. dabar biski dirzus tures susiverzti ir zaisti pagal taisykles...
Cituoti
 Blue blood 02-16 13:59
24 2
Sukele kosmines futbolistu kainas ir naikino viso pasaulio futbola jo supratima
Cituoti
 Gerard 02-16 13:56
15 2
Jei jau UEFA ryžosi priimti tokį sprendimą, po tiek metų tyrimo, tai manau argumentų turi nenuginčijamų ir apeliacijos nieko nebepakeisi. Kitu atveju UEFA save diskredituotų ir atrištų rankas sekantiems naftos projektams.
Cituoti
JezusGyvas (Athletic Club Bilbao, Lietuva) 02-16 16:37
5 5
Su puse milijardo transferms ne tik Guardiola lygi pakeltu.
Cituoti