J. Kloppas ir P. Guardiola pakomentavo situaciją dėl žaidėjų traumų

2019-09-13 17:26:44 Liverpool FC Manchester City FC

"Liverpool" ir "Manchester City" klubų strategai yra priversti spręsti nenumatytas problemas.

Pepas Guardiola patvirtino, kad Aymericas Laporte po kelio operacijos į aikštę nesugrįš be kitų metų. Kertiniu "miestiečių" komandos gynėju tapęs prancūzas susižeidė prieš pat rinktinių pertrauką.

"Penki, šeši mėnesiai, kiti metai", – apie A. Laporte sugrįžimo datą kalbėjo P. Guardiola. – Tai bus sausis arba vasaris".

P. Guardiola spaudos konferencijoje taip pat pridūrė, kad Leroy'us Sane į normalų rungtynių rimtą aplamai sugrįš tik sezono pabaigoje.

"Į rikiuotę jis grįš sezono pabaigoje. Jam turėtų būti viskas gerai. Jis grįžo į Mančesterį prieš kelias dienas, dabar yra su mumis ir tikimės, kad jis atsigaus kuo įmanoma geriau", – pridūrė strategas, tuo pačiu patvirtindamas, kad komandai dar nepadės Gabrielis Jesusas ir Benjaminas Mendy.

Savo ruožtu J. Kloppas turi problemą vartininko pozicijoje. Nepaisant sėkmingo Adriano įsiliejimo, "raudonųjų" sirgaliai dar bent mėnesį nepamatys geriausio praėjusio sezono UEFA vartininko Alissono.

"Jam buvo gana rimta blauzdos trauma. Dabar jis jaučiasi kur kas geriau ir tai yra gera žinia, tačiau mes iki šiol nežinoma, kada jis sugrįš.

Mūsų tikslas yra jį turėti komandoje iškart po rinktinių pertraukos, tačiau mes vis dar nesame dėl to tikri", – teigė vokietis.

Kita rinktinių pertrauka prasidės spalio viduryje, todėl Alissonas greičiausiai praleis dar septynerias artimiausias "Liverpool" rungtynes.

J. Kloppas taip pat pridūrė, kad Naby Keita yra arti sugrįžimo – jis kitą savaitę turėtų pradėti treniruotis su komanda.

Įvertinimas: 2 5
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Jesus Maria
Jesus Maria 09-13 20:53
13 2
Gerai bent jau, kad niekas neturi tokiu rimtu galvos traumu kaip Forza juve ir Alvydasas30
Cituoti
euras
 euras (Manchester United FC, Anglija) 09-13 21:59
1 0
Bet jei pastebejot labai daug si sezona traumuotu futbolininku, pilnai gali but kad del anksciau pradeto sezono zaidejai taip krenta.
Cituoti