J. Kloppas: "Bijojau, kad reikės žaisti pratęsimą"

"Liverpool" trečiadienį sėkmingai pradėjo dar vieno trofėjaus medžioklę - Jurgeno Kloppo auklėtiniai FIFA pasaulio klubų taurės pusfinalyje rezultatu 2:1 palaužė "Monterrey" ekipą iš Meksikos.

Tiesa, Čempionų lygos laimėtojams rungtynės nebuvo itin lengvos ir iki pat paskutinių akimirkų rezultatas buvo lygus, tačiau Roberto Firmino jau per teisėjo pridėtą laiką išplėšė pergalę "Premier" lygos lyderiams.

Po mačo "Liverpool" strategas J. Kloppas teigė, kad labai nenorėjo žaisti pratęsimo, todėl pergalingas įvartis suteikė daug džiaugsmo.

"Bijojau, kad reikės žaisti pratęsimą, todėl labai džiaugiausi, kai Firmino pasiuntė kamuolį į vartus.

Jei atvirai, gerai nemačiau, kaip kamuolys atsidūrė vartuose, viską supratau tik iš varžovų vartininko reakcijos, tuomet ir pradėjau džiaugtis.

Prieš šias rungtynes dėl traumų turėjome atlikti korekcijų sudėtyje, tačiau taip pat norėjau suteikti poilsio kai kuriems futbolininkams, todėl ant suolo mačą pradėjo Alexanderis-Arnoldas, Firmino bei Mane", - po pergalės kalbėjo J. Kloppas.

"Liverpool" FIFA pasaulio klubų taurės finale šeštadienį susikaus su "Flamengo" ekipa.