J. Hendersonas: Rodgersas – vienas geriausių trenerių pasaulyje

„Liverpool“ saugas Jordanas Hendersonas sako, kad, nepaisant prastos klubo sezono pradžios, Brendanas Rodgersas išlieka vienu geriausių strategų planetoje.

Praėjusį sezoną Luiso Suarezo vedama Mersisaido ekipa pirmą kartą nuo 1990-ųjų buvo vos per žingsnį nuo „Premier“ lygos čempionų titulo, o šiaurės airiui atiteko sezono trenerio apdovanojimas.

Vis dėlto, lyderiui šiemet išvykus į „Barcelona“ ir negalint rungtyniauti Danieliui Sturridge‘ui, „Liverpool“ po pirmosios sezono dalies rikiuojasi vos aštuntojoje lentelės vietoje.

„Man jis yra vienas geriausių pasaulio trenerių“, – kalbėjo Hendersonas. „Nuo pat atvykimo į klubą jis buvo fantastiškas.“

„Treniruotėse jis nuolat stengiasi patobulinti mūsų žaidimą visais įmanomais būdais.“

„Tai matosi rungtynių metu. Jei kas nors nesiklosto tinkama linkme per pirmąsias 10 ar 15 minučių, jis būtinai tai pakeis. Jis sugeba puikiai pastebėti, kas vyksta aikštėje, bei daryti pakeitimus, kai to reikia.“

„Mes tiesiog turime ir toliau sunkiai dirbti bei klausyti to, ką jis turi mums pasakyti. Jei darysime tai, tuomet keliausime teisinga kryptimi.“

Hendersonas taip pat gyrė trenerį kalbėdamas apie pirmadienį prieš „Swansea“ naudotą taktinę schemą 3-4-3. Tąkart „Liverpool“ futbolininkai triumfavo rezultatu 4-1 ir pakurstė kalbas apie sugrįžtančią komandos formą.

Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


MrStyvas
MrStyvas (Liverpool FC, Argentina) 12-31 14:15
6 0
Nu tu čia perdedi dėl Hendo, visų pirmą jis net ne atraminiu žaidė. O visų antra reik būt ir savikritišku, visokių Yaya pilna ir t.t kurie tikrai šiai dienai stipresni už Hendo. Bet Hendo irgi nenuvertinu vienas mėgstamiausių LFC žaidėjų šiuo metu, su didžiausiu užsidegimu laksto aikštėj, o ir kapitonines pareigas atlieka gerai. Kas dėl pačio Rodgers'o nesuprantu ko čia jį maišo su šūdais daugelis, iš visos lygos taktiškai visus lenkia apart Mourinho, o nusileidžia tik transferų politika, bet ir tai žinant, kad už puse transferų buvo atsakingi visai kitos personos čia galima jį biški pateisinti. Manau atsiras daug sutinkančių, kad premier'e Rodgersas su Mou geriausi treneriai. Tik prašau vaikėzai nekiškit jokių van galų kurie dar nieko rimto nėra įrode.
Cituoti
Demigod (Liverpool FC, Nyderlandai) 12-31 16:07
1 0
Dėl transferų vien BR kaltint negalima, nes kai Liverpool nusipirko FSG,tai buvo sakyta, kad prioritetas bus jauniems žaidėjams ir anglų žaidėjams.
Cituoti
dannas
dannas (Arsenal FC, Vokietija) 12-31 14:31
2 1
dar pries pora savaiciu kai kuriu jusu paciu fanu su sudais buvo maisomas,kaip man patinka tokie sudfaniai....
Cituoti
MrStyvas
MrStyvas (Liverpool FC, Argentina) 12-31 14:55
0 0
ai jo mano klaida sumaišiau su premier'o saugais. Nu jo iš anglų tai bene vienas geriausių, jei negeriausias.
Cituoti
HeatPool
HeatPool (Liverpool FC, Lietuva) 12-31 14:40
0 2
AS apie anglu saugus, prie kom cia tas YAYA. Uz Jacka Wheelchair tikrai geresnis gal dar kelis kartus ten, apie visokius ten Scotus Parkerius , Delphus ir Garethus Barry isvis nesneku.
Cituoti