J. Hendersonas: "Nesižvalgome į kitas komandas"

2019-09-24 11:23:40 Premier League Liverpool FC

Per žingsnį nuo "Premier" lygos trofėjaus praėjusį sezoną likusi "Liverpool" ekipa yra nusiteikusi pagaliau tapti stipriausia komanda Anglijoje.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai per pirmuosius šešis turus vis dar neprarado nė taško ir jau turi penkių taškų pranašumą prieš antroje vietoje esančią "Manchester City" ekipą, kuri praėjusį savaitgalį net 8:0 sutriuškino "Watford" futbolininkus.

Vis tik Liverpulio ekipos kapitonas Jordanas Hendersonas nenusiteikęs žvalgytis į oponentus ir jų gerinamus rekordus, o visą dėmesį skiria savo komandai.

"Turime galvoti tik apie tai, ką reikia padaryti mums patiems ir koncentruotis ties tuo. Negalime rūpintis dėl kažko kito. Turime žiūrėti į artimiausias rungtynes ir ruoštis joms.

Sekančios rungtynės visuomet yra svarbiausios. Nesižvalgome į kitas komandas. Akivaizdu, kad neutralūs žiūrovai žiūri į komandų rezultatus ir "City" pasirodymas savaitgalį tikrai buvo geras.

Bet mums svarbiausia rodyti gerą žaidimą bei rinkti kiek įmanoma daugiau taškų. Į turnyrinę lentelę žiūrėsime tik sezono pabaigoje", - bendraudamas su žurnalistais sakė J. Hendersonas.

Įvertinimas: 3 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Viktoras Viktoro 09-24 13:37
3 11
Pasikėlęs mudakas.
Cituoti
 Blue blood 09-24 12:35
4 15
Ka sitas zioplys gali zvalgytis nevykelis is didziosios raides nei zaidejas nei tuo labiau kapitonu jo nevadinu vienas zodis tinka F***
Cituoti