J. Carragheris paprieštaravo J. Kloppui: "Coutinho ir Suarezas nėra "Liverpool" legendos"

Didelės meilės savo buvusiai komandai po įvarčio neparodęs Luisas Suarezas neturėtų tikėtis šilto sutikimo "Anfield" stadione.

L. Suarezas kartu su Philippe Coutinho trečiadienį UEFA Čempionų lygoje padėjo "Barcai" įveikti "Liverpool" ekipą rezultatu 3:0. Vieną iš įvarčių įmušė ir urugvajietis, padėjęs pamatus šios pergalės link.

Dar po ketvirtfinalio rungtynių su "Porto" Jurgenas Kloppas teigė, kad pusfinalyje prieš "Barcą" jų lauks išskirtinės rungtynės prieš dvi buvusias klubo legendas – Suarezą ir Coutinho.

Po vakarykščių rungtynių šiuos žodžius komentavęs Jamie Carragheris pareiškė, kad J. Kloppas nėra visiškai teisus sakydamas tai: "Nemanau, kad "Anfield" stadione jie bus nušvilpti, tačiau Kloppas padarė klaidą sakydamas, kad tai yra dvi klubo legendos."

"Iš tikrųjų jie tokie nėra. "Liverpool" turi tiek daug žaidėjų, kurie yra iškovoję trofėjų ir pasidabinę Europos taurės medaliais, todėl pastarieji du nepatenka į šią kategoriją.

Tas pats galioja ir dabartiniams žaidėjams. Nė vienas iš jų nėra legenda, kol nelaimės svarbiausių tofėjų.

Nėra abejonių, kad Suarezas ir Coutinho davė daug "Liverpool" klubui, tačiau jie išvyko neatidavę savo geriausių karjeros metų čia. Jie išvyko kitur, kad laimėtų trofėjų.

Jie yra arti legendų, ypač Suarezas, kuris 2014 metais įkvėpė komandą kovoje dėl "Premier" lygos titulo. Jeigu komandai būtų pasisekę, jį dabar galėtume laikyti vienoje eilėje su Gerrardu ir Dalglishu", – tęsė J. Carragheris.

Įvertinimas: 15 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


OV
OV (Chelsea FC, Vokietija) 05-02 12:19
43 2
Nors ir kaip man nepatinka ex-futbolininkai "analitikai" su savo nuomonėm, bet šiuo atveju Carragheris pasakė tiesą
Cituoti
M-NUS
M-NUS (Real Madrid C.F.) 05-02 15:26
24 1
Klubo legendomis, mano akimis, gali būti vadinami tik tie žaidėjai, kurie savo karjerą atiduoda tam klubui. Tokiame sąraše yra Lampard, Gerrard, Casillas, Puyol, Pique, Xavi, Iniesta, Totti. Kaip gali Suarezas ar tuo labiau Coutinho būt vadinami legendomis, kai vienas Liverpool žaidė 3 sezonus, kitas 5 ir pradėjo išsidirbinėt?
Cituoti
gud 05-02 11:26
31 12
Visiškai sutinku, kad čia ne Liverpoolio legendos. Bet Suarezas tikrai galėjo parodyt pagarbos. Velniai žino kaip būtų jo karjera susiklosčiusi jeigu ne Liverpoolis. Pirkdami iš Ajaxo jie rizikavo, žinojo, kad yra įvarčių mašina, bet sunkaus charakterio ir neprognozuojamo elgesio, nes jis jau tada kandžiojosi (jei gerai pamenu su PSV). Vien dėl charakterio nepaisant prastesnės statistikos visų žvilgsniai labiau krypo į Cavani pusę dar Palermo žaidžiant. Tai paprasčiausiai parodyt savo buvusiam klubui pagarbos būtų buvę gražu.
Cituoti
 Mindaugas Mindaugas1 05-02 20:13
0 4
Kol nebus Steven Gerard treneriu tol.cia bus b y b i e n e , tos 2 vietos i s u b i n e kisamos
Cituoti
Averno 05-02 12:18
8 19
nesutinku su tavo nuomone jog turi rodyti pagarba savo buvusiam klubui va jeigu butu couthino tai taip nes jis dar ne taip seniai paliko liverpool tai tokiu atveju sutinku o dabar suarez jau seniai nebera liverpool zaidejas taip kad nemanau po daug metu dar turetu kazka rodyti juolab kai ne Anfield zaide rungtynes
Cituoti