J. Carragheris kritikuoja B. Rodgersą

„Liverpool“ treneris Brendanas Rodgersas, po vakarykščio pralaimėjimo prieš „Manchester United“ rezultatu 1-3, susilaukė dar daugiau kritikos.

Šį kartą nemalonių žodžių treneriui pažėrė buvęs ilgametis „Liverpool“ gynėjas, o dabar „Sky Sports“ televizijos ekspertas Jamie Carragheris.

17 sezonų raudonųjų gretose praleidęs J. Carragheris teigė, jog B. Rodgersas privalo atsisakyti perdėto pasitikėjimo 4-3-3 schema.

„Nesuvokiu, kodėl jis visada žaidžia 4-3-3“ – po rungtynių teigė „Liverpool“ legenda. „Šioje schemoje Christianui Benteke neužtenka pagalbos.“

„Jie turi daugybę puolėjų, tačiau neturi krašto žaidėjų, išskrus Jordoną Ibe‘ą, bet Rodgersas vis tiek išstato 4-3-3.“

„Manau, jog Coutinho nėra krašto žaidėjas ir nesupratu, kokiu tikslu ten žaidė Danny Ingsas. Šioje pozicijoje jis nepadėjo Benteke.“

„Pagalvokite, kiek daug centro puolėjų turi „Liverpool“ – Danielis Sturridge‘as yra dar vienas, kuris sugrįš.“

Įvertinimas: 0 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Asirgitawe
Asirgitawe (Liverpool FC, BV Borussia Dortmund 09) 09-13 15:22
5 0
Visiška tiesa, kad reikėjo žaisti 4-4-2 ar bent jau 4-4-1-1. United kontroliavo vidurį, o Ings krašte buvo nulis. Nors aš labiau vietoj Danny Ings norėčiau pamatyti Origi.
Cituoti
MrStyvas
MrStyvas (Liverpool FC, Argentina) 09-13 20:18
4 1
Reikia leisti treneriui dirbti savo darba. Carragheris jau ilgai per daug šneka, laikas gal jam uždaryt savąją burną. Kritikas sup*stas komentuoja kiekviena LFC trenerių štabo klaida. Bėda tikrai ne vien Treneryje, su ne ką geresne sudėtim (apart, kad turėjom Suarez ir sveika Sturridge) demonstravom kokybiškiausią futbola Anglijoje sidabriniame sezone, ir tai nebuvo tik vieno Suarezo sezonas kuriame jis visados tempė komanda, aišku jo indėlis buvo monstriškas, beabejonės jis buvo geriausias žaidėjas, bet nepamirškim to, kad prieš TOP 4 komandas jis pasižymėjo gal tik keletą ar vieną kartą, ir išvis tą sezona visi komandos žaidėjai žaidė lyg ant sparnų, visų antra puse pirkinių yra transfer committee, o kita pusė Rodgerso. Nesunku atsikirti kurie yra kurie: Transfer committee - Sakho, Moreno, Markovič, Origi, Balotelli. Šie žaidėjai net negavo normalaus šanso apart Moreno ir Sakho. (Sakho ir dabar jau yra laikomas ant suolo dėl mistinių priežasčių (!Lovrenas geresnis) ). Žodžiu visų pirma reiktu atsisakyti transfer committee kuris dažnai tik kertasi su trenerio mintimis taip neleisdamas dirbti pilnai jam savo darbo, o tik darydamas kliūtis, joks kitas treneris neateis ir nepadarys stebuklo, nei Mourinho, nei K***.
Cituoti