J. Bartomeu apie Neymaro "sugrąžinimo operaciją": "Darėme viską, ką galėjome"

2019-09-07 11:14:37 Neymar da Silva FC Barcelona

"Barcelona" prezidentas oficialiai patvirtino, kad klubas vedė derybas su Paryžiaus "Saint-Germain" dėl Neymaro įsigijimo.

Visą vasarą su Neymaru sieta "Barcelona" ryžtingesnių priemonių imtis pradėjo tik pačioje transferų lango pabaigoje. Katalonai turėjo du oficialius susitikimus, tačiau nė vienas iš jų nesibaigė sėkme – PSG klubo netenkino "Barcos" pasiūlymai.

"Mes padarėme viską, kad susigrąžintume Neymarą. Niekada nesiūlėme PSG klubui jokių specifinių savo žaidėjų. Mes kalbėjome apie mainus, bet visi vardai buvo nurodyti pačio PSG", – sakė Josepas Bartomeu.

"Be mainų, kitas pasiūlymas buvo pasiskolinti Neymarą su privaloma teise po sezono išpirkti jo kontraktą.

Žinau, kad kiti klubai taip pat kalbėjosi su PSG, tačiau pats Neymaras tam tikru momentu paprašė, kad PSG derėtųsi tik su "Barca". Jo vienintelis noras buvo grįžti į Barseloną.

Neymaras padarė tai, ką ir turėjo padaryti. Jis iškart pranešė PSG klubui apie savo sprendimą, darė viską, kas buvo jo jėgoms, bet galiausiai dar metams liko Paryžiuje", – detales atskleidė J. Bartomeu.

Paklaustas, ar sausio mėnesį "Barcelona" gali pabandyti vėl pasibelsti į Neymaro ir PSG duris, "Barcelona" prezidentas pridūrė: "Jis negali prisijungti prie "Barcos" sausį, o komandos rūbinė dėl to taip pat neturi žodžio."

Įvertinimas: 2 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Saugirdas Liepa 09-07 11:39
11 2
Nebeidomu jau
Cituoti
CaptainAmerica
 CaptainAmerica (F.C. Internazionale Milano, Vokietija) 09-07 14:12
9 1
Šitas tai konkretus idiotas.
Cituoti
 Aš Audrius 09-07 12:43
10 2
Atsibodo ta muilo opera ...
Cituoti
 tanas 09-07 14:13
10 4
Na kodėl neįdomu? Pats įdomumas tik prasideda, dar pamatysim kiek į purvą pasiryžę lysti Neimaras ir Barsa
Cituoti