Italijos supertaurė: Optimistinės abiejų strategų nuotaikos

2005-08-20 17:57:00
Prieš šiandien 22 valandą įvyksiančias Italijos supertaurės rungtynes, kuriose susirungs Milano "%c00037" ir Turino "%c00038", abieju komandų treneriai tikisi įveikti savo varžovus.

"Inter" strategas Roberto Mancini tiki, kad jo vadovaujama ekipa pergalingai pradės sezoną, kuris, jo teigimu, bus sėkmingiausias Milano klubui per 16 metų.

"Mūsų tikslas Turine tiktai pergalė. Laimėdami šias rungtynes iškovotume labai svarbų trofėjų. Be to, pergalė būtų dar svarbesnė dėl to, kad įveiktume tokį stiprų varžovą kaip "Juventus", kuris labai sustiprėjo, kai į klubą atėjo Patrickas Vieira, Robertas Kovačas ir traumą pilnai išsigydė Davidas Trezeguet" - teigė Roberto Mancini.

Tuo tarpu "Juventus" strategas Fabio Capello taip pat teigiamai nusiteikęs prieš šias rungtynes.

"Mes labai trokštame laimėti prieš "Inter", kuris labai sustiprėjo per vasarą. Visi žaidėjai jaučia pareigą pradėti sezoną tinkamai ir mes tai padarysime." - kalbėjo Fabio Capello.

Kova tarp šių dviejų trenerių visada įtempta dar nuo tų laikų, kai Mancini vadovavo Romos "%c00019", o Capello - AS "%c00028" ekipai. Tuomet treneriai kelis kartus vienas prieš kitą susitiko Romos derbyje, o dabar šie du strategai susigrums ir taip vadiname Italijos derbyje.
Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.