Italijos naujienų apžvalga

2005-08-19 18:28:00
Naujienas iš Italijos apžvelgiame trumpai:

M.Delvecchio pasirašė sutartį su "Parma"

Italijos "Serie A" pirmenybėse praėjusį sezoną vos išsilaikęs "%c00029" klubas, kurį neseniai įsigijo buvęs "Real" prezidentas Lorenzo Sanzas, tęsia ekipos pertvarkymą ir pasipildė patyrusiu 32 metų puolėju %p01794.

Buvęs "Inter" ir "Roma" žaidėjas Delvecchio, atstovaujant Italijos rinktinei išgarsėjęs savo įvarčiu į Prancūzijos vartus 2000 metų Europos čempionato finalo mače, pasibaigus kontraktui su "Brescia" jau savaitę dalyvavo "Parma" peržiūroje ir dabar su klubu pasirašė sutartį, tad puolimo grandyje turėtų sudaryti duetą su kitu naujoku Bernardo Corradi.

M.Meghni išnuomuotas į "Sochaux"

Prancūzijos jaunimo rinktinės saugas Mouradas Meghni (%p01657) grįžta į tėvynę ir atstovaus "%c00065" komandai. Žaidėją prancūzų klubui su galimybe po metų jį išsipirkti paskolino italų "%c00069", praėjusį sezoną po pralaimėtų papildomų rungtynių iškritusi į antrąjį pagal pajėgumą "Serie B" divizioną.

21 metų vidurio saugas, kuris yra tituluojamas "Mažuoju Zidanu", į Prancūziją sugrįžo po penkerių metų pertraukos. Būdamas 16 metų jis pasirašė profesionalo sutartį su "Cannes", bet pastarajam klubui netrukus bankrutavus Meghni persikėlė į "Bologna".

Pirmuosius du sezonus Italijoje žaidėjas praleido klubo dublerių komandoje, vėliau patyrė sunkią kelio traumą, tačiau sugebėjo atsigauti ir 2004/05 metų sezoną "Serie A" čempionate per 37 mačus įmušęs 5 įvarčius tapo vienu iš lygos atradimų.

L.Marchegiani baigė karjerą

Veteranas vartininkas %p01702, šią vasarą palikęs "%c00068" ekipą, nesurado naujo klubo ir nusprendė baigti savo daugiau nei 20 metų trukusią profesionalaus futbolininko karjerą.

39 metų Marchegiani karjerą pradėjo "Jesi" komandoje, pora sezonų žaidė už "Brescia", penkis metus atstovavo "Torino" klubui ir padėjo jam laimėti Italijos taurę, o 1993-aisiais perėjo į Romos "Lazio", kuriame praleido dešimt metų ir laimėjo daugybę titulų, tarp jų Taurių laimėtojų taurę 1999 m. bei Italijos čempionatą 2000 metais.

Paskutinius du savo sezonus devynis kartus Italijos rinktinei atstovavęs Marchegiani žaidė už Veronos "Chievo". Šią vasarą jo sutartis su klubu baigėsi, ir nepavykus deryboms su "Roma" jis nusprendė neberungtyniauti, bet vis dėlto likti futbole - italas ruošiasi vartininkų trenerio darbui.

I.Bakayoko keliasi į "Livorno"

"Serie A" vidutiniokas "%c00213", kuriam priklauso "Avellino" ekipai paskolintas lietuvis Tomas Danilevičius, iš į antrą lygą Prancūzijoje iškritusios "%c00207" komandos įsigijo puolėją Ibrahimą Bakayoko.

28 metų Dramblio Kaulo Kranto rinktinės žaidėjas italų ekipoje pakeis karjerą šiemet baigusį veteraną Igorį Protti. Savo karjeroje Bakayoko (%p00662) anksčiau yra žaidęs "Marseille", "Montpellier" ir "Osasuna" klubuose.
Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.