Ištraukti Čempionų lygos grupių etapo burtai: F grupėje bus karšta


 BAYERN LTU (Bayern Munich FC) 08-29 18:44
17 7
Bayern Real Inter Lille
Cituoti
MCsirgalius
MCsirgalius (Manchester City FC) 08-29 19:56
2 9
Nu ir vel tas Shaktariu trecius metus is eiles zaist.
Cituoti
 Jpool (Liverpool FC) 08-29 20:00
63 24
Man shittis lavonai kelinta kart isitraukia sau burtus lengviausius ir poto vistiek pasiduhina atkrintamose. Apgailetina
Cituoti
Gliugas (FC Barcelona, Ispanija) 08-29 20:03
3 6
F Grupė sakykit ką norit... bet mano manymu tai viena stipriausių tikrai per paskutinius 5 metus.. dortmundas kaip visada savo stebuklus kurs. Inter irgi pasistiprine gali pasikandžio. nu ir Slavia... bet nieko tokio.. bent jau miestus aplankys.
Cituoti
 Barca amžinai 08-29 20:05
26 15
Barca kaip visad mirtininkų grupėje
Cituoti
 klaidomis (Liverpool FC, A.C. Milan) 08-29 20:05
55 1
City grupė tai superine
Cituoti
CaptainAmerica
 CaptainAmerica (F.C. Internazionale Milano, Vokietija) 08-29 20:08
7 6
Keista kodel tokios lengvos grupes teko psg ir man city...
Cituoti
MCsirgalius
MCsirgalius (Manchester City FC) 08-29 20:14
3 6
pakepino matyt kamuoliukus...
Cituoti
Payet8
 Payet8 (Bayern Munich FC) 08-29 20:25
19 7
Džiugu dėl VVD
Cituoti
 klaidomis (Liverpool FC, A.C. Milan) 08-29 20:34
3 4
Aš visada neigiamai buvau dėl super lygos bet žiūrint į G,C tai imu galvoti kitaip. Dinamo Leipcig Slavia Zenit nei pro kur neskamba kaip champions legue komandos tikiuosi aš klystu ir duos grajaus
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 08-29 20:39
2 0
Kažkaip gražiai ir nenuspėjamai atrodo H grupė
Cituoti
DoDo
 DoDo (Juventus FC, Lietuva U-21) 08-29 21:08
1 1
Bus grajaus.ir idomaus,konkurencingo. Tik del to jog nera garsiu pavardziu gali pasirodyti "silpna" grupe. Atalanta gali net play of sudalyvauti, jei susitvarkys. Butu super dovana visam miestui. Kaimynus is Milano paerzintu visus metus B grupeje bus idomiu susitikimu is sirgaliu puses.
Cituoti
Alvydasas30 (Juventus FC) 08-29 22:01
1 3
dziugu del city pagaliau pensininkai isitycios is grandu ;\dddddddd
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 08-29 22:29
8 13
A grupė aišku, 1. UEFAdrid, 2. P$G. B grupė: taip pat ko gero aišku: 1. Bayern, 2. CockSpuds, gal kažkaip nepasigaidins prieš Olympiakos. C grupė 1. $hitty, dėl 2 vietos užvirs kova, bet Šachtarius turėtų paimti. D grupė. 1. Atletico, Tapinaldo rąstas neturėtų nusmukdyti komandos žemiau 2. vietos, kad ir koks inkaras bebūtų, nors Bayeris ir tikrai turi potencialo duoti bajerių Neturėtų būti nuobodu. E grupė aišku, 1. Neverpoolis, 2. Napoli. F grupė aišku, kad Barca ir BVB išeis, bet dėl ValMierdos dau.no sunku pasakyti ar pavyks Barcai užimti pirmą vietą, komandos žaidimas tik prastėja ir prastėja su šituo pridurku, o Messi taip pat ne jaunyn eina ir neašku ar vis dar sugebės individualiai sunaikinti visą varžovų gynybą. G grupė gana įdomi, toks vaizdas, kad atvirkščiai viskas turėtų būti pagal pajėgumą, ne nuo Zenit iki Leipcigo, o atbuline tvarka Ant popieriaus Leipcigas gerokai pajėgesni už likusias komandas, bus įdomu pažiūrėti kaip šitai įgyvendins realybėje, vis dėlto patirties turnyre mažoka, komandos lyderiai labai jauni, o ir treneriuką Nagelsmanną nugvelbė. Bus įdomu stebėti. Dėl 2. vietos nusimato kapoklė, tikiuosi tik tiek, kad Zenito prasrutėliai liks paskutiniai G grupė taip pat labai sunkiai nuspėjama. Lyg ir Valencia turėtų imti pirmą vietą, bet juos treniruoja ValMierdos dau.no 2.0 versija Marcelino impotentas su savo atgyvenusia ir supuvusia 4-4-2 taktika, tai gali ir iš grupės neišeiti. Chel$ki neaišku kaip atrodys be Hazardo, Kante turėtų tempti komandą ant savo gležnų pečių, sveikatos jam Ajaxas ir Lille šiek tiek išsipardavė po sėkmingo praėjusio sezono, gali būti pagrindiniai favoritai lėkti lauk.
Cituoti
 harka (Liverpool FC, Anglija) 08-30 10:53
1 1
Čempionai neteisiami!
Cituoti