Išsvajoto titulo "Barcelona" ekipai negarantavo ir išleistas milijardas eurų

2019-07-31 10:29:54 La Liga FC Barcelona

Savo gretose vieną geriausių planetos žaidėjų Lionelį Messi turinti "Barcelona" ekipa neslepia troškimo kasmet triumfuoti visuose turnyruose.

Tiesa, ne visur katalonai gali pasigirti sėkme.

2015 metais Čempionų lygoje visas ekipas nugalėjusi "Barcelona" nuo to laiko nesuranda rakto į sėkmę, o pergalių turtingam klubui negarantuoja ir neįtikėtinos išlaidos.

Portalas "Goal" suskaičiavo, jog per penkerius metus buvo išleista 966 mln. eurų, o labiausiai pinigais pasitaškyta 2017-2018 m. sezone (389 mln.), kai ekipą papildė tokie žaidėjai kaip O.Dembele (145 mln.) ir P.Coutinho (160 mln.).

Per šį laikotarpį "Barcelona" pardavė 15 garsesnių žaidėjų, už kuriuos susižėrė 467 mln. eurų.

Įvertinimas: 11 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Grifas
 Grifas (FC Barcelona, Ispanija) 07-31 13:27
24 3
966-467=499 tai per penkis metus tokiam klubui tikrai nera kazkas neikandamo
Cituoti
Benderis
 Benderis (Manchester United FC) 07-31 12:10
27 8
Kai nera apie ka rasyti...
Cituoti
 futbolodede 07-31 13:58
6 6
Labai protingas komentaras, ne mano mintys : This will be Ernesto Valverdes third season in charge of FC Barcelona. During his two first he's won @LaLiga x2, Copa del Rey and the Spanish Supercup. After failing to win a treble or double last season, Valverde will be going into this season with a lot of pressure to deliver. "Failing to win a treble" perfectly captures the absurdity surrounding Barça. Take something that's happened twice in the history of Spanish football. Make it the standard. Anything short of it is a failure.
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 07-31 13:43
11 27
Čia neįskaičiuota uždirbta suma už parduotus žaidėjus, bet čia ir nereikia jos įskaičiuoti, norima parodyti ne kokį balansą Barca išlaikė, o kokio graudumo rezultatus rodo sumerkus milijardą Visi supranta, kad kai komandoje Messi, vienintelis teigiamas rezultatas yra treblis, sekstuplis ir panašiai, čia ne Tapinaldo rąstas, kur vieną taurę kas antrą sezoną paima ir skaito puikiais rezultatais. Taip kad Barcos rezultatai šiuo aspektu yra apgailėtini, nebėra visiško dominavimo, nors tas dominavimas tęsiasi kaip ir 10 metų palyginti su visų kitų top komandų pasiekimais, bet jau nėra to atotrūkio koks buvo prie Guardiolos. Treneris visiškas impotentas savo tragiškai debiliškais sprendimais ir atgyvenusiom XIX a. impotentiškom taktikom baigia sunaikinti tiek komandą, tiek akademiją, Farcos valdžia iš viso daro sveiku protu nesuvokiamus sprendimus, pati kraupiausia valdžia visame pasaulyje ko gero, nors Rubentuso lažybininkai pastaruosiuos du vasaros transferų langus taip pat dirba analogiškai katastrofiškai Aišku Penaldo lavonas gelbėjo Barcą ~10 metų su savo tragišku žaidimu metai iš metų nuskandindamas komandą ir smarkiai palengvindamas Barcai gyvenimą Ispanijoje, bet nuo Guardiolos laikų iš Barcos liko atsiminimai ir vis dar geriausio istorijoje režimu siautėjantis Messi kiekvieną sezoną vis labiau tobulinantis savo grajų naujais elementais. Bet Messi jau 32 metai, jau vargu ar ir šį sezoną sugebės vis dar demonstruoti geriausio istorijoje formą kaip pastaruosius 10 metų, va tada tai prasidės tikrasis Barcos kritimas, bus kaip Argentinos rinktinei WC2018 antrankoje, kai komanda nusirito į visišką dugną su visom savo žvaigždėm ir Bolivijos narkorbaronai tapo neįveikiama kliūtimi Dabar pripirkta žvaigždžių priekyje, bet galiu garantuoti, kad ValMierdos dau.nas neturi absoliučiai jokio supratimo ką su jais daryti ir kokias schemas naudoti, vėl eilinį kartą bus vienintelis derinys duok Messiui kamuolį ir žiūrim kas gausis 1x5 Kaip kokį FM pasijungę siautėja, tą ir rodo šitas praktiškai veltui suleistas milijardas. O čia įdomu įskaičiuota suma, kur Moneymaro tėvui davė po stalu? +€50 limonų?
Cituoti