Išsiskyrė "Real" vadovybės ir Z. Zidane'o nuomonės dėl D. Ceballoso

2019-06-24 14:57:09 Dani Ceballos Real Madrid C.F.

Europos iki 21-erių metų čempionatu besimėgaujantis Dani Ceballosas kitą sezoną Madrido "Real" klube nežais.

Vis dar didžiuliu talentu laikomas 22-ejų metų saugas paskutiniu metu aktyviai yra siejamas su "Milan" klubu, tačiau AS šaltiniai atskleidžia, kad jeigu Madrido ekipa ir apsispręs atsisveikinti su žaidėju, favoritu įsigyti jį bus Londono "Tottenham".

Ispanijos rinktinės žaidėjams artimas žurnalistas Sergio Santosas nurodo, kad dėl D. Ceballoso yra išsiskyrusios "Real" klubo vadovybės bei Zinedine'o Zidane'o nuomonės.

Jau žinoma, kad D. Ceballosas 2017 metais buvo įsigytas be didesnio Z. Zidane'o įsikišimo, tačiau dabar prancūzo žodis yra svarbiausias atliekant transferus.

Pasak AS, Madrido "Real" vadovybė vertina saugą ir neabejoja jo talentu, todėl nori D. Ceballosą paskolinti arba bent jau parduodant įtraukiant galimybę jį susigrąžinti už tam tikrą mokestį.

Visgi Z. Zidane'as yra pareiškęs, kad nemato šio futbolininko savo komandose planuose, todėl jį nori parduoti be jokių papildomų sąlygų.

Jeigu bus prieita prie Z. Zidane'o nuomonės, Madrido "Real" už žaidėją ketina prašyti mažiausiai 50 mln. eurų. Mažesnės vertės pasiūlymų "baltieji" net nesiruošia klausyti, nebent į sandorį bus įtrauktos jiems palankios sąlygos.

Įvertinimas: 3 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Blue blood 06-24 18:43
6 0
Didelis rizika prarasti si talentinga jaunuoli
Cituoti
0000 (FC Barcelona, Liverpool FC) 06-24 22:11
2 3
3 uefa titulai nereiskia kad jis yra geras klubo direktorius (ar kas ten sprendzia klubo transferus ir finansus, kuria ateities vizijas). Nieko prieš, kad treneris komplektuoja komandą, kuria turės verstis visą sezoną. Bet ne jam, apskritai ne trenerio reikalas, spresti kaip parduoti zaidejus. Apskritai cia i kazkokius asmeniškumus panasu, jeigu nori žūt būt ir vos ne visam laikui atsikratyti jauno talentingo futbolininko, nepaisant fanu ir vadovybes nuomones.
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 06-24 16:58
2 15
Pagaliau treneris atsakingas už transferus, aišku atrodo kad daro klaidą, bent jau nuomą 2metų arba buy back įrašyt į kontraktą tikrai reiktų, bet Zizou žino ka daro visgi 3Uefa titulai kalba už save
Cituoti