Įspūdinga ispanų klubų vasara: jau išleista virš milijardo eurų

2019-07-26 11:53:57 La Liga Real Madrid C.F. FC Barcelona

Savo pozicijas Europoje praradę Ispanijos klubai nutarė nelaukti ir nutarė šią vasarą kaip reikiant pasistiprinti.

Suskaičiuota, jog nuo perėjimo lango atsidarymo pradžios "La Liga" komandos išleido jau virš 1 milijardo eurų, o tai - neabejotinas šios šalies rekordas.

Dar prieš porą metų ispanai pavydžiai žiūrėjo į Anglijos klubų taškomus pinigus - "Premier" lygos ekipų išlaidos naujokams sudarė 41 proc. perėjimo lango pinigų, tuo tarpu "La Liga" - vos 15 proc.

2017 metais anglų dalis sumažėjo iki 37 proc., o pernai - iki 31 proc.

Tuo tarpu ispanai vis labiau demonstravo finansinius raumenis - jau 2018 metais jų išlaidos šoktelėjo iki 20 proc.

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Blue blood 07-26 12:52
2 0
akademija reikalinga,jei ji isugdo klubo stipria konkurecinga pamaina. Galima rasti kiek. Vienoj lygoj geru akademijos zaideju
Cituoti
 futbolodede 07-26 12:19
3 2
Futbolas siandien yra puikus verslas, o kiekvienam verslui norint gauti pelną yra reikalingos investicijos. Baigesi tie laikai kai galejai remtis tik savo akademijos aukletiniais, reaguoti i rinka reikia greitai norint išlikti virsuje
Cituoti
 Matt Miles (F.C. Internazionale Milano, Leicester City FC) 07-26 14:38
1 1
Dar Lopetegui iš Seviljos užmiršai...
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 07-26 13:06
9 16
Apgailėtina. Vietoj visų šitų veltui ištaškytų milijardų La Ligos komandoms būtų užtekę keliasdešimties milijoų nusisamdyti normalius trenerius. Absoliuti tragedija La Ligos top4 - tragiškas impotentas ValMierdos dau.nas, praktiškai visiškas nulis ir ant V. Kassai/C. Cakir bangos jojantis Zidanas, Simeone su savo apgailėtinu lėktuvu sugebėjęs prieš Rubentuso pensininku 2:0 pranašumą iššvaistyti vien tik todėl, kad vienintelis planas buvo statyti lėktuvą vartininko aikštelėje ir laukti rungtynių pabaigos, t.y. jokio plano Ir tas pats Marcelino pasižymintis impotentiškom taktikom ir visiška atgyvena 4-4-2 taktiniu išsidėstymu. Panašu, kad jokių gandų nėra ir šitie keturi lavonai toliau lieka prie La Ligos topų vairų, galimas variantas La Liga dar vieną sezoną pajuokins Europą Ir jeigu malkinės sąvartynas išlaikys top trenerius, tai po dar tokių 2-3 sezonų atsiras La Ligai rimtas konkurentas dėl stipriausios lygos vardo, kai dabar atotrūkis yra milžiniškas. Iš kitos pusės gal kaip ir minėjo Vertėjo fosilija tai yra ir neišvengiama, kai Messi baigs karjerą arba nusens, futbolo žemėlapis pasikeis ir La Liga nebedominuos.
Cituoti