Ispanijos futbolo federacija "Barcelona" klubui skyrė simbolinę baudą

2019-09-26 15:15:32 La Liga FC Barcelona

Ispanijos futbolo federacijos komitetas "Barcelona" klubui už taisyklių nepaisymą skyrė simbolinę baudą.

Madrido "Atletico" šią vasarą "Barceloną" perdavė aukštesnėms instancijoms, jog šios imtųsi tyrimo dėl Antoine'o Griezmanno persikėlimo į Katalonijos sostinės klubą.

"Atletico" tvirtino, kad "Barcelona" su futbolininku susitarimą pasiekė šių metų pavasarį, kai A. Griezmannas dar rungtyniavo "Atletico" klube. Tuomet A. Griezmanno sutartyje dar galiojo 200 mln. eurų išpirkos suma, tačiau "Barcelona", nepaisant iš anksto pasiekto susitarimo, palaukė liepos 1 dienos, kai prancūzo sutartyje įsigalioja 120 mln. eurų išpirka.

Būtent dėl šių katalonų klubo veiksmų į Ispanijos futbolo federaciją kreipėsi "Atletico" klubas, kuris pareikalavo, kad "Barca" išmokėtų visą 200 mln. eurų sumą. "Atletico" visą laiką teigė, kad turi raštišką įrodymą dėl kovo mėnesį įvykusio susitarimo tarp "Barcelona" ir A. Griezmanno.

Visgi net ir įrodymų sulaukusi Ispanijos futbolo federacija "Barcelona" klubo griežtai nenubaudė – skirta gana juokinga 300 eurų bauda.


Portalas "EuroFootball.lt" nori atsiprašyti už pirmąją publikaciją, kurioje buvo prasilenkta su skaičiais...

Įvertinimas: 4 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Napalys
 Napalys (Real Madrid C.F., Vokietija) 09-26 15:26
26 0
Juokinga bauda.. Tokia ir Kauno Stumbras sumokėtų...
Cituoti
 Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 09-26 16:00
16 0
Ispanijoj turbūt juoko diena šiandien.
Cituoti
Benderis
Benderis (Manchester United FC) 09-26 19:05
10 2
barcelona su griezmanu pasieke sutarima kai jam buvo 6 menesiai nuo gimimo ir esmes griezmanas galejo pereiti i barca nemokamai.. blah blah blah.. zmoniu godumas beribis ypac futbole.. patys atletico yra idiotai jei sutarty tokia sudare kad nuo liepos 1 isigaliojo 120 mln ispirkos suma o ne 300 mln.. jei dievas proto nedave tai neprikakosi ten.. ir lai neverkia del to kad asilai yra..
Cituoti
 mexicano (Liverpool FC, Nyderlandai) 09-26 17:02
4 3
Oi, nu nekultūringai čia federacija padarė. Barselona garsus klubas, reikėjo "pirmam" kartui pirštu pagrūmoti. Ten kultūringi žmonės, būtų susipratę
Cituoti