Ispanijoje vėl keičiasi lyderis: "Real" pralaimėjo Sevilijoje

Prieš savaitę lyderio poziciją dvikovoje su "Barcelona" susigrąžinęs Madrido "Real" klubas vėl krenta į antrąją vietą.

Zinedine'o Zidane'o treniruojama komanda 27-ajame "La Liga" pirmenybių ture gavo antausį nuo Sevilijos "Real Betis". Visą rungtynių laiką strigę "baltieji" po grubios klaidos rungtynių pabaigoje pripažino varžovų pranašumą – 1:2.

"Barcelona" po šios Madrido klubo nesėkmės įgijo dviejų taškų persvarą.

"Real Betis" nuo pat rungtynių pradžios rodė charakterį ir privertė rimtai padirbėti varžovus. Andalūzų pastangos atsipirko 40-ąją minutę, kai kamuolį po kampinio baudos aikštelėje perėmęs gynėjas Sidnei fantastišku smūgiu išvedė komandą į priekį.

Visgi Madrido "Real" klubas prieš pat pertrauką sulaukė dovanėlės iš to pačio Sidnei, kuris jau savo baudos aikštelėje užsidirbo 11 metrų baudinį. Šiuo šansu svečiai iš Madrido pasinaudojo – lygybę grąžino Karimas Benzema.

Antrajame kėlinyje vaizdas pernelyg nepasikeitė – "Real Betis" toliau diktavo savo sąlygas. Sykį "Real" sudrebino vartų konstrukciją, tačiau kur kas komfortabiliau su kamuoliu jautėsi šeimininkai.

82-ąją minutę į Madrido ekipos vartus krito lemiamas įvartis, kai K. Benzema atliko netikslų perdavimą aikštės viduryje, o kamuolį užvaldęs Christianas Tello galingu spurtu priartėjo prie vartų ir nuginklavo Thibaut Courtois.

Madrido "Real" per likusį laiką dar patampė nervus šeimininkų aistruoliams, tačiau rezultatas jau nebepasikeitė.

Kitos sekmadienį vykusios rungtynės baigėsi "Leganes", "Osasuna" ir Bilbao "Athletic" komandų pergalėmis. Dar kitoje akistatoje buvo užfiksuota lygybė.

"Real Betis" 2 - 1 "Real Madrid"
40' [1 - 0] Sidnei
45+3' [1 - 1] K. Benzema (11 m. baudinys)
82' [2 - 1] C. Tello

"Osasuna" 1 - 0 "Espanyol"

"Real Valladolid" 1 - 4 "Atheltic Bilbao"

"Levante" 1 - 1 "Granada"

"Villarreal" 1 - 2 "Leganes"