Iš aikštės pašalintas G. Bale'as iškovojo tašką "Real" komandai

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse finišavo 3-asis turas.

Paskutinės rungtynėse įvyko Viljarealyje, kur vietos "Villarreal" susigrūmė su Madrido "Real". Garethas Bale'as du kartus lygino rezultatą, o Ispanijos sostinės ekipa antrą kartą turėjo susitaikyti su lygiosiomis.

12-ąją minutę Gerardas Moreno išvedė "submarinus" į priekį. "Real" stengėsi taisyti situaciją, tačiau greitai atsakyti į varžovų įvartį nepavyko.

Pačioje kėlinio pabaigoje Garethui Bale'ui galiausiai pavyko atstatyti lygybę – jis pasižymėjo po puikaus Luka Jovičiaus ir Dani Carvajalio žaidimo baudos aikštelėje.

Antrajį kėlinį "baltieji" pradėjo aukšta nata ir spaudė šeimininkus, tačiau "Villarreal" gynyba nebraškėjo.

74-ąją minutę "Villarreal" surezgė vieną iš nedaugelio pavojingų atakų ir vėl įsiveržė į priekį. Thibaut Courtois iš pradžių išgelbėjo "Real", tačiau kamuolys patogiai atšoko "Villarreal" žaidėjui, po kurio perdavimo pasižymėjo Moi Gomezas.

Netikėtą smūgį gavusi Madrido ekipa atsitiesė ir šį kartą – 86-ąją minutę tas pats G. Bale'as pasiuntė kamuolį į "Villarreal" dešinįjį vartų kampą ir išlygino rezultatą.

Per likusį laiką komandos daugiau pavojingesnių epizodų nesukūrė, tačiau iš aikštės per pridėtą laiką buvo pašalintas pagrindinis "Real" herojus – G. Bale's. Jis užsidirbo dvi greitas geltonas korteles ir pačioje pabaigoje turėjo palikti aikštę.

Madrido ekipa antrą kartą šiame sezone turėjo tenkintis lygiosiomis. "Baltuosius" nuo lyderių jau skiria keturi taškai.

Rezultatas:

"Villarreal" 2 - 2 "Real Madrid"
12' [1 - 0] G. Moreno
45+1' [1 - 1] G. Bale
74' [2 - 1] M. Gomez
86' [2 - 2] G. Bale
90+4' G. Bale ("Real") pašalintas iš aikštės

Turnyrinė lentelė:

Įvertinimas: 2 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 ManUTD! 09-02 00:31
39 6
Gaidoshiaus numatytas renesansas realo po Cr isvykimo vis neivyksta
Cituoti
 Saugirdas Liepa 09-02 00:18
30 1
O dar " kažkas" bande juo atsikratyti, jei ne jis real'o situacija butu dar liudnesne.
Cituoti
 klaidomis (Liverpool FC, A.C. Milan) 09-02 00:22
20 3
Visi dabar turėtų žemai nulenkti galvą ir atsiprašyti! Nėra jis blogas žaidėjas tik reikia suteikia progą ir tau rezultai. Zuzu prieš sezoną buvo laukiamas tarsi mesijas bet žinant kad prezas nepasižymi kantrybe tai įdomiai įvykiai gali čia pasisukti
Cituoti
Napalys
 Napalys (Real Madrid C.F., Vokietija) 09-02 13:08
3 0
Pritariu carlos. Bale buvo ir yra geras žaidėjas. Deja, per tuos metus kiek jis žaidžia Reale ne užsimezgė jokia chemija tarp jo ir kitų komandos žaidėjų. Futbolas komandinis žaidimas. Be bendros chemijos - niekaip. Kartais Bale tampa nematomų per visas rungtynes. Ir gal tai būna net ne jo kaltė. Tiesiog kiti žaidėjai nejaučia jo.... Kas liečia šias rungtynes, labiausiai „papjovė“ gynėjai. Gal išskyrus Mendy... Gerai, kad savaitgalį išgelbėjo Barsos lygiosios
Cituoti
carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 09-02 10:55
3 1
Kaip Ramosas ir visa gynyba, gal išskyrus mendy grybavo, greičiau hazardas atsigautų, nes bus praeito sezono pakartojimas, bent jau kolkas Jokičius su Benzu kartu didelės naudos neneša, tik centrą realas pralošia vieną saugą aukodamas ir tiek. Vinicious kažkoks pasimetęs, daug stengiasi ardosi, bet jokio galutinio produkto, o šiaip tipinis praeitų metų realas, progų neišnaudoja, gynyboje grybauja, vienžo taškus barsto...
Cituoti