Intriga Vokietijoje nedingsta: "Bayern" nesugebėjo įveikti "Nurnberg" ekipos

Sekmadienį sužaistos dvejos "Bundesliga" pirmenybių 31-ojo turo rungtynės.

Miuncheno "Bayern" nesugebėjo pasinaudoti BVB kluptelėjimu ir išvykoje lygiosiomis 1:1 sužaidė su dėl išlikimo kovojančia "Nurnberg" ekipa.

Abu susitikimo įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, kai 48-ąją minutę tiksliu smūgiu iš 16 metrų pasižymėjo M. Pereira.

"Bayern" rezultatą išlygino 75-ąją minutę, kuomet kamuolį į vartų tinklą pasiuntė S. Gnabry.

Miuncheno ekipai viskas galėjo baigtis ir dar prasčiau. Jau pridėto laiko metu "Nurnberg" ekipos gynėjas T. Leiboldas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Iki sezono pabaigos likus trims turams "Bayern" turi dviejų taškų pranašumą prieš "Borussia". 17-oje vietoje esanti "Nurnberg" ekipa dar turi teorinių šansų kovoti dėl išlikimo lygoje.

"Hoffenheim" 1:4 "Wolfsburg"