"Inter" išvykoje įveikė "Napoli" ekipą

Pirmadienio vakarą buvo sužaistos dar vienerios "Serie A" 18-ojo turo rungtynės.

Užtikrintą pergalę išvykoje iškovojo Milano "Inter" ekipa, kuri rezultatu 3:1 palaužė "Napoli" futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 14-ąją susitikimo minutę, kai į baudos aikštelę įsiveržęs Romelu Lukaku pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

33-ąją minutę itin nesėkmingai atremti to paties belgo smūgį bandė "Napoli" vartų sargas ir "Inter" padvigubino savo pranašumą.

Arkadiuszas Milikas 39-ąją minutę sušvelnino šeimininkų atsilikimą ir atgaivino viltis pakovoti bent dėl taško.

Vis tik 62-ąją minutę Lautaro Martinezas pelnė trečiąjį "Inter" įvartį ir padėjo savo komandai iškovoti dar tris taškus.

"Inter" ir toliau nepaleidžia į priekį "Juventus" ekipos - abi jos turi po 45 taškus.