"Inter" ir "Ajax" klubai eliminuoti iš UEFA Čempionų lygos


Ciuvelis
Ciuvelis (Manchester United FC, Vilniaus Žalgiris) 12-12 01:34
0 0
Pries keleta metu kazkas buvo nuleakines,bet neatsimenu,ar dipsis ar kazkas buvo numetes,gal kas pamena?
Cituoti
 Alvydasas30 (Juventus FC) 12-11 11:21
2 3
Nesvarbu kad pensininkai geriau atrode uz borusia tu toks atsilupes ar apsimeti? DdD
Cituoti
GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 12-11 09:43
7 0
Jei Inter ieškos kaltų, tai gali durti pirštu į Lukaku. Nuskandino šiandien komandą. Pastoviai nuošalėje, o jei gauna gerą progą mušti įvartį, tai duria tiesiai į varatarių arba į dangų. Baisiausias tai tas jo rankų skėsčiojimas tiek kai pats sugadina progą, tiek kitas. O dar ir nepatenkintas, jei jam neatiduoda mušti. Inter patys kalti, jei tokio svarbumo varžybose prieš barsos vos ne antrą sudėtį nesugeba laimėti, tai kitame etape jiems ne vieta. Gaila tik Ajax.
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 12-11 09:35
5 8
Kai tik isgridau, kad blusa net neisskrido i Milana is karta suparatau, kad Interui shakes. Kmandos destruktoriaus neliko, komanda nevergavo o megavosi futbolu. Barsai mesis visiskai nereikalingas, nes kaip rodo faktai, be jo zaidzia geriau
Cituoti
 Gerard 12-11 00:40
8 5
Bet kaip kraupu anoniminius komentarus skaityti, nes juos sudaro 80% Forza Juvės komentarų skirtingai nikais.
Cituoti
DeividaCFCs
DeividaCFCs (Chelsea FC) 12-11 00:28
13 8
Gal kas žinot Vaidoshiaus facebooką? Įdomu kaip tokie ligoniai realybėje atrodo
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 12-11 00:25
11 23
Barcos grupėje jokių netikėtumų, kažkaip net keista prieš sezoną buvo matyti "egZspertų" prognozes, kad čia mirtininkų grupė, kai bet kokiam pridurkui buvo aišku, kad merdinčios pensininkų ir atbrosų lygos lavonai bus dūchinami į vienus vartus, net Barcos vaikų nesugebėjo namie apsilošti, ant lėkštutės buvo paduota viskas. BVB kaip nestabiliai juda, nesuprasi kas ten pas juos darosi Vieną dieną siautėja kaip reta, kitą dieną visi kaip šešėliai laksto. Bet iš esmės savo pasiekė ir užėmė pelnytą antrą vietą. Valencia taip pat kaip ir buvo spėjama užėmė pirmą vietą, tik šį kartą ne lengvai, nes pradžioje Mercelino impotentas naikino komandą + ginčai su valdžia, antras dalykas sekantis treneris Celades neturi absoliučiai jokios normalios trenerio patirties, nors ir sugebėjo stabilizuoti komandos situaciją. Šiandien pirmam kėlinyje gražiai judėjo ant kontrų ko pasekoje įmušė golą, bet po to kai priverstinai pakeitė Gameiro ir įleido kažkokį malkinės lavonyno lygio lavoną žaidimas visiškai išsiderino ir realiai Valencia vien tik laikė kardaną Aišku pusė startinės sudėties traumuota, bet treneriukas dar labai šviežias. Geriausias vaizdelis buvo, kai per pridėtą laiką patys grajokai rodo "daryk keitimą, daryk keitimą" Kai treneriukas turbūt kažkur lengvai išskridęs buvo nuo įtampos. Negražiai vyko antras kėlinys, daug provokacijų ir niūrkų iš abiejų komandų pusės, nemažai rėkavimo, bet sakyčiau teisėjui dar visai padoriai pasisekė suvaldyti rungtynes. Antroje vietoje pagal komandų pajėgumą turėjo būti Ajaxas, bet šį kartą malkinės lavonus lydėjo neįtikėtina sėkmė tiek Valenciojoje, tiek namie su Ajaxu, kai Valenciojoje turėjo atsikrauti 0:2-0:3, o namuose taip pat niekam nesuprantamu būdu sugebėjo išplėšti lygiąsias. Galima Ajaxo tik pagailėti, o trenerį paleisti į platesnius vandenis, kol dar nesmuko jo rinkos vertė. Na, ir tikrojoje mirtininkų grupėje, kur beveik visos komandos buvo labai panašaus pajėgumo taip pat pagal pradinius spėjimus laimėjo Leipzigas. Werneris tiesiog žudikas šį sezoną, būtų labai įdomus projektas, jeigu jis pasiliktų ir toliau, labai įdomi komanda su įdomiu treneriu priešaky, nedaro gėdos Bundei. Antrąją vietą šiaip netaip pasiėmė Lyonas, kuris taip pat kaip ir Valencia katastrofiškai pradėjo sezono pradžią, bet pamažu lyg ir grįžta į savo vėžias, o Putleristano vetos Zenitas kaip jiems ir priklauso uždūchinti 4-toj vietoj Sumoje galima pasakyti, kad realiai vienintelis ne itin didelis netikėtumas, kad Ru$ki projektas apdėjo Ajaxą, o šiaip viskas susiklostė daugmaž planuotai.
Cituoti
 Blue blood 12-11 00:18
5 3
Tegu toliau su kelmais interas zaidzia taip nieko nepasieks Conte vienas nieko nepadarys. Chelsea sauniai zaide gaila prasileido
Cituoti
 Nelegalass10 12-11 00:17
5 7
Isvis visi italijos klubai duze;DD
Cituoti
Payet8
 Payet8 (Bayern Munich FC) 12-11 00:05
33 8
Gaila Ajaxo
Cituoti
Escalade
 Escalade (Chelsea FC, Belgija) 12-11 00:03
20 2
Hudson-Odoi neramina. Prastas eilinis pasirodymas. Zouma ir Rudiger, ypač Zouma puikūs. Kante fantastiškas. Pulisič vis labiau primena Hazard. Geras mačas po duobės.
Cituoti
Leo10 (FC Barcelona, Lietuva) 12-11 00:03
5 4
Lautaro tai nesveikai juda, normalioj komandoj žaistų, tai būtų dievas
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 12-10 23:58
3 4
B l Ajax pize vieni vartai 2 kel. bet gaila neimuse
Cituoti
Jesus Maria
Jesus Maria 12-10 23:24
24 3
Manau, kad tau nera del ko pergyventi, nes uztikrintai laimesi plugo titula pries forza juve. Tavo jauduli isduoda nemoksiskas bandymas suformuluoti apklausa.
Cituoti
Alvydasas30 (Juventus FC) 12-10 23:16
1 17
kas didesnis ligonis tu spausti zalia raudona vaidoshius
Cituoti