"Inter" direktorius apie R. Lukaku: "Mes pateikėme pasiūlymą Conte prašymu"

Milano "Inter" klubo atstovai ketvirtadienį turėjo oficialių susitikimą su "Manchester United" vadovybe dėl Romelu Lukaku.

Madų sostinės komandos sporto direktorius Piero Ausilio patikino, kad susitikimo metu "raudoniesiems velniams" buvo pateiktas pasiūlymas. Pats R. Lukaku jau yra apsisprendęs palikti "Man Utd", o anglai iš jo tikisi uždirbti kuo įmanoma didesnę pinigų sumą.

"Sky Sports" teigimu, "Man Utd" belgą yra įvertinęs 75 mln. svarų sterlingų suma. "Inter" vis dar bando nusiderėti ir žaidėją pasiskolinti su galimybe vėliau išpirkti jo kontraktą.

Oro uoste trumpai su žurnalistais bendravęs P. Ausilio neatskleidė, koks buvo jų naujasis pasiūlymas.

"Mes turėjome susitikimą su "Man Utd" dėl Lukaku", – iškart pasakė sporto direktorius. – Tai buvo oficialios derybos tarp dviejų svarbių klubų. Pažiūrėsime, kaip viskas baigsis."

Paklaustas, ar R. Lukaku bandoma įsigyti Antonio Conte prašymu, P. Ausilio teigė: "Visi žaidėjai, kuriuos mes sekame, yra aptarti su Conte. Mes norime patenkinti trenerio prašymus su tam tikrais finansiniais kriterijais."

Įvertinimas: 5 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 futbolodede 07-12 12:36
20 2
Lukaku inter išbandyti tikrai verta, nes kazkaip manchesteryje savo zaidimo jis nedemonstruoja, taip kaip tai dare evertone ar už Belgija. Visokeriopos sekmes, situ transferu išloštu abi komandos
Cituoti
M-NUS
M-NUS (Real Madrid C.F.) 07-12 13:58
10 0
Vėlgi, bičiuli, lygini saugą su straikeriu. Rimtai - kam reikia šitaip komentuot beleką? Gi komanda ne tiesiog nori +1 žaidėjo, o žiūri kokios pozicijos trūksta. Nes panašu, kad tuoj pradėsi vartininkus vietoj puolėjų siūlyt.
Cituoti
kaMazas (Manchester United FC, Nyderlandai) 07-12 15:36
4 0
Tas Bianco su savo nesamoningais postais kiekvienam komentare vezi varo... Jau taip nori surinkt kuo daugiau "like" kad baisu ;/
Cituoti
 Chelsea? 07-12 13:10
5 3
Kazkaip nujauciu kad MU pigiai nepaleis, isnuomot neleis, o ziema parduos zymiai pigiau, labai nustebciau jeigu pavyktu susitart
Cituoti
Bianco
Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 07-12 12:35
9 24
Man tai jis vienas iš labiausiai overrated žaidėjų, jau tikrai geriau James Rodrigues už tiek ir dar pinigų liktų, o ir golų daugiau įmuštų
Cituoti