Iki titulo - vienas žingsnis: "Chelsea" namuose sudorojo "Middlesbrough" (VIDEO)

Pirmadienį vakare Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės 36-ojo turo rungtynės.

Londono "Chelsea" futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje priėmė lygos autsaiderius "Middlesbrough". Antonio Conte auklėtiniai - be penkių minučių Anglijos čempionai: "mėlynieji" rezultatu 3-0 sutriuškino "Boro".

"Chelsea" nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos ir pirmąją įvartį pasiekė 23-ąją minutę. Po puikaus Cesco Fabregaso perdavimo vienas prieš vartininką atsidūręs Diego Costa tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Ilgai laukti antrojo įvarčio "Stamford Bridge" stadionui taip pat neprireikė - 34-ąją minutę puikų įvartį krisdamas iš aštraus kampo pasiekė Marcosas Alonso.

Antrajame kėlinyje galutinį tašką 65-ąją minutę padėjo Nemanja Matičius. Įdomu tai, kad visi trys įvarčiai į varžovų vartų tinklą krito per "Middlesbrough" vartininko Brado Guzmano "klyną".

Pirmoje vietoje esantis "Chelsea" nuo Londono "Tottenham" įgijo 7 taškų pranašumą ir penktadienį pergalės atveju prieš "West Brom" užsitikrins Anglijos čempionų titulą.

"Chelsea" 3 - 0 "Middlesbrough"
23' [1 - 0] D. Costa
34' [2 - 0] M. Alonso
65' [3 - 0] N. Matič