I. Rakitičius: "Būtų geriausia, jeigu Valverde liktų ir kitą sezoną"

"Barcelona" saugas Ivanas Rakitičius mano, kad komandai būtų geriausia, jeigu trenerio kėdėje ir kitą sezoną būtų Ernesto Valverde.

Katalonai su E. Valverde Ispanijoje praktiškai neturi sau lygių ir artėja prie antrojo "La Liga" titulo iš eilės. Visgi pats strategas pripažino, kad nežino, ar ir toliau yra pasirengęs vadovauti komandai.

"Tai klausimas klubui ir treneriui", - iškart atsakė I. Rakitičius. - Mes esame laimingi turėdami jį ir visą trenerių štabą".

"Manau, kad yra didelė tikimybė, jog jis liks su mumis. Visgi mes dabar turėtume būti susikoncentravę į savo žaidimą. Leiskime jiems patiems nuspręsti, kas yra geriausia komandai", - pridūrė kroatas.

"Barcelona" jau įgijo penkių taškų pranašumą lygoje, tačiau I. Rakitičius mano, kad kova dar nėra baigta: "Mums ir toliau reikia stengtis laimėti kiekvienas rungtynes. Lyga atrodo labai komplikuota, o kiekvienos rungtynės yra sudėtingos."

Įvertinimas: 7 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Alvydas30 01-07 19:51
2 3
Uz guardiola 5kart geresnis valvarde susimatom nesislapstyk
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 01-07 17:48
6 7
Pastaruoju metu reikalai šiek tiek pasitaisė, bet didžiąją sezono dalį buvo toks jausmas, kad su brangiausia pasaulio sudėtim galima ir be titulų likti Svarbiausia net ne grajus, o pats požiūris, kai kaip jau minėta su brangiausia pasaulio sudėtim namuose tenka saugoti rezultatą 1:0 prieš dugno komandas, absoliuti gėda. Praėjusį sezoną tokių dalykų nebuvo, nelošė Guardiolos dominuojančiu stilium, bet komanda lošė pakankamai subalansuotą futbolą kas nėra blogai, tiesiog Barcos fanai mato prieš akis Guardiolos komandą ir sekančios komandos prieš ją atrodo kaip dviem lygiais žemesnė komanda. Vienintelis didelis klaustukas iš praėjusio sezono tai buvo kritimas prieš merdinčios pensinikų lygos lavonus, ar tai buvo Valverdes patirties stoka treniruojant top komandas ir komanda buvo nuvaryta fiziškai dėl per mažos rotacijos ar suveikė Valverdės išmpotentiškumas ir komanda buvo paruošta tiesiog išsaugoti rezultatą ir impotentiškai sėdėti savo aikštelės pusėj. Tiesa slypi kažkur anapus Šio sezono pradžia tiesiog kraupi buvo turint omeny, kad nebuvo jokių skandalų ir t.t. Bet grajus kraupus. Tikėkimės, kad pasikartos 14/15 scenarijus, kai Lordas Lucho sunaikino komandą iš vidaus į šipulius, bet žaidėjai kažkaip sugebėjo atsitiesti ir paimti treblį
Cituoti