Į K. Mbappe pareiškimą sureagavęs PSG: "Jis lieka čia ir kitą sezoną"

Sekmadienį įvykusioje apdovanojimų ceremonijoje apie savo ateitį kiek paslaptingai užsiminęs Kylianas Mbappe artimiausiu metu permainų atlikti negalės.

K. Mbappe sekmadienį svaidėsi frazėmis, kad nori daugiau atsakomybės, nepriklausomai nuo to, kuriame klube rungtyniaus.

Visgi į šiuos prancūzo žodžius netruko sureaguoti pats Paryžiaus "Saint-Germain" klubas, kuris nuramino ekipos sirgalius pareikšdamas, kad K. Mbappe rungtyniaus čia ir kitą sezoną.

"Per šiuos dvejus metus tarp PSG ir Mbappe užsimezgė stiprus ryšys. Mūsų istorija tęsis ir kitą sezoną", – rašoma oficialiame Paryžiaus klubo pranešime.

"Mus sieja ambicijos klubo jubiliejinį 50-ąjį sezoną pažymėti istoriniu pasirodymu Europoje. Tai yra puikus momentas visiems kartu atidaryti naują puslapį ir įsirašyti į istoriją, kurioje kiekvienas žaidėjas turės individualų vaidmenį, nukreiptą į komandinę sėkmę", – priduriame pranešime.

K. Mbappe su PSG klubu vis dar turi dviejų metų galiojantį kontraktą.

Įvertinimas: 2 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


tanas 05-21 22:34
1 1
siaip tai Neymaras dar Barsoj iš Mesio išmoko, kad galima neiti į apdovanojimus (2017). O Ronaldo 2018 jau žaidė kitoj komandoj nei Modričius, beje ir Messi vėl nedalyvavo tada(2018).
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 05-21 06:51
8 23
P$G visiška futbolo parodija, kop Mbappe šneka nesąmones gaudamas apdovanojimą ceremonijoje, Moneymaras Arrogantnaldo šiukšlės stilium padėjęs skersą ant komandos draugo pagerbimo duodasi su Rihanna Bent žinutę parašė įdomu ar vapše nusirito iki Arrogantnaldo padugnės, žiauru Niekada nieko komanda neparodys, jei taip visi galvos tik apie save, nebe priežasties net ir Afrikoj buvo išdulkinti beveik visur, tik fermerių lyga paimta.
Cituoti