Į "Inter" išvykti norintis R. Lukaku praleido "Man Utd" treniruotę

"Manchester United" savo pasiruošimą artėjančiam sezonui tęsia Australijoje, kur su komanda išvyko ir puolėjas Romelu Lukaku, kuris jau kurį laiką siejamas su persikėlimu į Milano "Inter".

Nors "Man Utd" strategas Ole Gunnaras Solskjaeras nori išlaikyti 26-erių belgą savo gretose, panašu, kad pats futbolininkas yra pasiruošęs persikelti į italiją.

ESPN skelbia, jog puolėjas pakartotinai išreiškė norą palikti "Man Utd" bei ketvirtadienį ryte nedalyvavo bendroje komandos treniruotėje, o laiką leido mindamas dviratį treniruoklių salėje kartu su Anthony Martialiu.

Naujasis "Inter" strategas Antonio Conte jau ne kartą išreiškė susižavėjimą Belgijos rinktinės puolėju, o pats R. Lukaku italą neseniai pavadino geriausiu treneriu pasaulyje.

Pasak pranešimų, "Inter" nori dviem metams išsinuomoti "Man Utd" puolėją bei įsipareigoti jį įsigyti pasibaigus šiam terminui.

Įvertinimas: 5 5
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Bianco
 Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 07-11 19:10
25 5
Dar vienas... tuoj komanda is tokiu protestuotoju galima bus sudaryt
Cituoti
Alco (Anglija) 07-12 11:01
3 0
čia ne Neymaro istorija, klubas leido Lukaku neiti į treniruotę, nes Manchesteryje tuo metu vyko derybos, Lukaku turbūt prisijungė prie pokalbio iš Australijos. Lukaku šį sezoną atvyko į pre-season ankščiau laiko, atrodo puikiai fiziškai pasiruošęs ir yra tikras profesionalas, nėra čia ko lygint su Neymaro tipo šiukšlėm..
Cituoti
Pizdukas
 Pizdukas (Juventus FC) 07-12 07:17
3 1
Telemundo presenta... sis perejimu langas turbut idomiausia muilo opera ever
Cituoti
Gaucho
Gaucho (Arsenal FC) 07-12 07:56
0 0
Galėtų susitarti bent nuoma metam, o po to pirkti ar ne. Interui labai geras sprendimas būtų susimainyti su Icardi kuris yra neaiškus niekad. Lukaku turėtų Italijoje atsigauti
Cituoti
Alvydasas30 07-11 18:30
11 15
uz mesi geresnis
Cituoti