Į "Arsenal" akiratį patekęs B. Rodgersas pasirašė naują sutartį su "Leicester"

Londono "Arsenal" klubo planas dėl Brendano Rodgerso taip ir neišdegė – 46-erių metų strategas susiejo ateitį su "Leicester City".

B. Rodgerso vadovaujamos "lapės" šį sezoną demonstruoja nuostabų futbolą ir ne ką prastesnius rezultatus – antroji pozicija "Premier" lygoje.

Vasario mėnesį prie "Leicester" klubo prisijungę strategas paskutiniu metu buvo siejamas su "Arsenal", tačiau "lapės" greitai sureagavo į Unai Emery atleidimą ir pradėjo derybas dėl naujo kontrakto.

Penktadienį B. Rodgersas oficialiai padėjo parašą ant sutarties, kuri galios dar bent 5,5 metų – iki 2025 m. vasaros.

"Laikas, kurį iki šiol praleidau šiame klube, buvo neįtikėtinas. Gavau progą dirbti su puikiais žaidėjais ir tokia pačia organizacija", – sakė B. Rodgersas.

11 pergalių per 15 rungtynių "Premier" lygoje iškovojusi "Leicester" komanda nuo lyderio "Liverpool" atsilieka 8 taškais.

Įvertinimas: 5 2

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 mexicano (Liverpool FC, Nyderlandai) 12-06 16:44
37 0
Šiuokaikiniam futbole 6 metų sutartis dar negarantuoja, kad jo neatleis šio sezono gale
Cituoti
 mexicano (Liverpool FC, Nyderlandai) 12-06 19:31
9 0
Gal su tokia ilga sutartim pusę ir išbus, bet šiaip jau su Ranieri įrodė, kad nors ir su mažais finansiniais pajėgumais, bet elgiasi kaip ir visi kiti klubai. Aišku gal jis neturėjo ilgos sutarties, nepamenu
Cituoti
Demigod (Liverpool FC, Nyderlandai) 12-06 16:49
7 4
Dideliuose klubuose negarantuoja, bet Leicester neturi tokių didelių finansinių pajėgumų, tai realu, kad išbus bent jau pusę kontrakto vien dėl didelių kompensacijų.
Cituoti