H. Kane'as tikisi kovoti dėl "Premier" lygos trofėjaus

Londono "Tottenham" šeštadienį "Premier" lygos sezoną pradėjo pergale, kuomet namuose rezultatu 3:1 palaužė "Aston Villa" futbolininkus.

Praėjusį sezoną "pentinai" ilgą laiką realiai dalyvavo kovoje dėl titulo, tačiau galų gale neatlaikė "Manchester City" ir "Liverpool" ekipų tempo.

"Tottenham" lyderis Harry Kane'as yra įsitikinęs, kad jo komanda šį sezoną gali pakovoti dėl "Premier" lygos trofėjaus.

"Su "Man City" ir "Liverpool" kovojome ilgą laiką praėjusį sezoną, tačiau sausį šios ekipos pradėjo bėgti nuo mūsų.

Turime sėkmingai pradėti šį sezoną. "Liverpool" nustatė standartą penktadienį, o "Man City" į tai puikiai atsakė šeštadienį. Labai svarbu išlaikyti kovinį atstumą taip ilgai, kaip tik įmanoma.

Mes tikime, kad galime sėkmingai žygiuoti iki pat pabaigos, tačiau laukia labai ilgas kelias. Būtent todėl vasarą ir sustiprinome savo sudėtį. Dabar kiekvienoje pozicijoje yra dar didesnė konkurencija.

Turime gerus, alkanus žaidėjus komandos sudėtyje. Naujokai jau bando įnešti kažką naujo ir jiems tai pavyksta. Mums tai labai svarbu, jei tikimės sėkmingo sezono. 

Žinoma, tai tik pradžia, tačiau žiemą, kuomet rungtynės seks rungtynes, reikės, kad visi būtų pasiruošę kaip įmanoma geriau", - po pirmosios pergalės šį sezoną kalbėjo H. Kane'as.

Įvertinimas: 5 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Gaucho
Gaucho (Arsenal FC) 08-13 10:04
0 0
Kovoja jie jau 140 metų, reikia jau nebekovoti ir bent jau kartą laimėti nes taip ir lyksit žinomi tik dėl to kad ***io simbolį turit
Cituoti
 Blue blood 08-12 21:17
4 4
Na ir paukstelis uzgiedojo
Cituoti