H. Kane'as tiki savo komandos šansais triumfuoti Čempionų lygoje

Praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos finalininkė Londono "Tottenham" ekipa balansuoja ties prarajos riba jau grupių etape.

"Pentinai" per pirmąsias trejas grupių etapo rungtynes surinko keturis taškus ir tik vienu lenkia trečioje vietoje esančią "Crvena Zvezda" ekipą.

Nepaisant sunkaus sezono starto, "Tottenham" puolimo lyderis Harry Kane'as yra įsitikinęs, kad jo komanda vis dar gali kovoti dėl Čempionų lygos trofėjaus.

"Mes tiesiog nesugebame rungtynių metu įgyto pranašumo išlaikyti iki jų pabaigos. Pavyzdžiui, praėjusį sekmadienį (rungtynėse su "Everton" - aut. past.) pirmavome 1:0 ir ilgą laiką išlaikėme persvarą, tačiau pačioje mačo pabaigoje praleidome įvartį.

Mums vis kažko pritrūksta ir nesugebame iškovoti pergalių. Tai tikrai nesusiję su žaidėjų atsidavimu. Tai tiesiog nutinka, tačiau privalome tai pataisyti.

Praėjusį sezoną Čempionų lygoje pasirodėme labai sėkmingai. Nužygiavome toliau, nei dauguma žmonių iš mūsų tikėjosi.

Ar vis dar tikiu, jog galime laimėti Čempionų lygą? Manau, kad galime. Praėjusiais metais taip pat sunkiai išsikapstėme iš grupės ir įrodėme, jog žmonės mus nepelnytai nuvertino", - bendraudamas su "The Daily Star" kalbėjo H. Kane'as.

Įvertinimas: 3 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


#Ltubestfootballteam 11-06 16:08
3 3
DDD epl 10 vietoj sedi apie ucl galvoja
Cituoti