G.Pique: L.Messi burnoje matėsi kraujas

2019-03-03 11:20:44 Gerard Pique La Liga FC Barcelona

Pasibaigus vakarykščiam "El Clasico" mūšiui pagrindine diskusijų tema tapo "Real" gynėjo Sergio Ramoso smūgis Lioneliui Messi.

Už veido susigriebęs argentinietis sunkiai pakilo nuo žėmės ir bandė kibti į atlapus vienam Madrido ekipos lyderių. Tuo tarpu teisėjas nieko blogo S.Ramoso veiksmuose neįžiūrėjo.

Po mačo incidentą pakomentavo "Barcelona" gynėjas Gerardas Pique.

"Lionelio burnoje matėsi kraujas. Tai buvo agresyvus veiksmas.

Su Madrido komandos žaidėjais palaikau puikius santykius, tačiau kai aikštėje giname savo spalvas, gaunasi priešiškumas.

Visgi, kai rungtynės baigiasi, vyrauja abipusis nuoširdumas, žaidėjai mus labai gerbia", - teigė G.Pique.

"Gyvenau šiomis rungtynėmis dar nuo vaikystės. Žinau, kaip čia sunku laimėti - turime kentėti ir pasinaudoti šansais, kai privalome tai padaryti.

Manau, šiandien žaidėme geriau nei anksčiau, net jei rezultatas ir yra ne toks didelis. Tai suteiks mums galimybę ramiau jaustis kitų rungtynių metu", - džiaugėsi G.Pigue.

Įvertinimas: 2 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Azza
Azza (Club Atletico de Madrid S.A.D. , Prancūzija) 03-03 12:45
21 7
Prieš porą metų per El Clasico Marcelo panašiu veiksmu buvo išmušęs dantį tam pačiam Messi. Manau, jog prisimenate, kaip grajus baigėsi... Moralas: nereik pyktdyti G.O.A.T.
Cituoti
Azza
Azza (Club Atletico de Madrid S.A.D. , Prancūzija) 03-03 12:41
3 8
Abudu nesate žaidę futbolo varžybų matosi...
Cituoti
turbonas991
turbonas991 (Chelsea FC, Ispanija) 03-03 12:23
7 13
niekada nesupratau futbolininkų kodėl jie vartosi po incidento įvykusio. gulėk vietoj ramiai ir tiek, jei vartysiesi dar labiau gi skaudės..
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 03-03 11:36
6 17
Ramosas pasielgė šlykščiai, bet tai lūpą pramušė iškur čia tos tragedijos ? Valverde mačiau ir sako Messi viskas bus gerai :\
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 03-03 15:05
6 20
As nesuprantu jusu, vaikai mieli. Abu judejo link kamuolio, Ramoso rankos buvo normaliam aukstyje, butu salia buves normalaus dydzio vyras, butu ranka atsiremus i krutine ir butu nubege kas sau. Bet kai salia laksto neisksutes metro pem gnomas taip ir gaunasi... O jus cia izvelgiat kazkokius tycinius veiksmus.
Cituoti