"Gladbach" mačo pabaigoje palaužė "Bayern", BVB šventė užtikrintą pergalę

Šeštadienį sužaisti dar šeši "Bundesliga" 14-ojo turo susitikimai.

Dramatišką pergalę namuose iškovojo pirmenybių lyderiai "Monchengladbach" futbolininkai, kurie mačo pabaigoje rezultatu 2:1 palaužė "Bayern".

Visi rungtynių įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o pirmieji į priekį 49-ąją minutę po Ivano Perišičiaus išsiveržė "Bayern".

"Gladbach" rezultatą išlygino 60-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį galva į vartus pasiuntė Ramy Bensebaini.

Jau per teisėjo pridėtą laiką "Bayern" futbolininkas Javi Martinezas prasižengė baudos aikštelėje bei už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės.

Prie 11 metrų žymos stojęs R. Bensebaini neklydo ir padovanojo savo ekipai itin svarbią pergalę.

Kitose rungtynėse nesunkią pergalę namuose iškovojo Dortmundo "Borussia", kuri net 5:0 sutriuškino "Dusseldorf" ekipą.

Svečius į priekį 42-ąją minutę išvedė Marco Reusas. Tai buvo vienintelis tikslus smūgis pirmajame kėlinyje.

Po pertraukos BVB pasižymėjo dar penkis kartus: 58-ąją minutę įvartį pelnė Thorganas Hazardas, 63-ąją - Jadonas Sancho, 69-ąją minutę antrąjį savo įvartį pelnė M. Reusas, o 74-ąją dublį pasiekė ir J. Sancho.

"RB Leipzig" 3:1 "Hoffenheim"

"Bayer" 2:1 "Schalke"

"Augsburg" 2:1 "Mainz"

"Freiburg" 1:0 "Wolfsburg"