"Gintra-Universitetas" užsitikrino 18-ąjį Lietuvos čempionių titulą

Spalio 17 dieną sužaistas 17-asis Lietuvos moterų A lygos turas. Šiaulių FK „Gintra-Universitetas“ tapo nebepavejamu varžovėms, o į antrą vietą pakilo Gargždų FK „Banga“.

Šiaulietės išvykoje kovėsi su FK „Kauno Žalgiriu“ ir pasiekė nelengvą pergalę rezultatu 2:0. Pirmo kėlinio vidury pasižymėjo Karen Bender, o pergalę 90-ąją minutę įtvirtino Hanna Pilipenka. „Gintra-Universitetas“ užsitikrino 18-ąjį Lietuvos čempionių trofėjų, o jų hegemonija nepertraukiama jau 15 metų.

FK „Kauno Žalgirio“ pralaimėjimu pasinaudojo FK „Banga“, įgijusi vieno taško persvarą. Gargždiškės rezultatu 5:3 įveikė Utenos FK „Utenį“. Iki 72 minutės aikštės šeimininkės pirmavo 5:0, įvarčiu pasižymėjus Monikai Judeikytei bei „pokeriu“ – Lijanai Gedminaitei. Utenos atstovės sušvelnino rezultatą, pasižymėjus Kamilei Medvedevai ir dusyk Ievai Ulevičiūtei.