Geriausio futbolininko apdovanojimą atsiėmęs L. Messi: "Pastarieji du mėnesiai buvo sunkūs"

Geriausiu šių metų futbolininku pripažintas Lionelis Messi nekantrauja, kada galės padėti "Barcelona" komandai grįžti į pergalių kelią.

32-ejų metų futbolininkas pirmadienį vakare atsiėmė FIFA metų žaidėjo apdovanojimą. Pačiam L. Messi laiko pasidžiaugti šiuo prizu nebus – jau šį vakarą jo atstovaujama "Barcelona" stoja į kovą su "Villarreal".

L. Messi šio sezono pradžia yra itin komplikuota – jis dėl traumos iki praėjusios savaitės komandos pasirodymus stebėjo iš šalies, kurie, švelniai tariat, nebuvo patys sėkmingiausi.

"Iš rikiuotės buvau iškritęs dviem mėnesiams ir tai buvo galima pajausti", – teigė argentinietis. – Jaučiuosi šiek tiek pavargęs ir sunkus, man vis dar reikia atgauti žaidimo ritmą".

"Barcelona" Ispanijos pirmenybėse jau pralaimėjo dvejas rungtynes ir šiuo metu yra aštuntoje pozicijoje, tiesa, jų atsilikimas nuo lyderių nėra toks didelis – keturių taškų deficitas.

"Mums sezonas prasidėjo tikrai prastai – stringame žaisdami ir kurdami progas. Gera žinia yra tai, kad tai tik sezono pradžia, todėl neabejoju, kad pataisysime šią situaciją.

Tiesa, kad laiko jau nebeturime ir žaidimą privalome pagerinti dabar. Jis nesiklijuoja visai komandai, bet aš neturiu abejonių, jog dar parodysime savo potencialą", – tęsė L. Messi.

Paklaustas apie netikėtai komandoje sužibusį 16-metį Ansu Fati, argentinietis pridūrė: "Ansu mane nustebino jau pačią pirmą dieną. Jis turi aukštą meistriškumo lygį. Svarbiausia dabar yra nesukurti papildomo spaudimo"

Įvertinimas: 9 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 09-24 12:45
23 11
Galima sutikti tik dėl vieno priekaišto - praktiškai neįmanoma sulyginti puolamo ir ginančio tipo žaidėjų 1x1. Šiuo atveju gal įmanoma, nes Neverpoolyje išsiskyrė ir į padanges buvo keliami ne vienas ir ne du žaidėjsi, net ir po katastrofinės Bayernligos užbaigimo. O ką girdėjome iš Barcos stovyklos? Be Messi ir ter Stegeno visi realiai tik degradavo Aišku čia trenerio daugiausia kaltė, bet tai fakto nekeičia. Tai tik taip ir galima palyginti, kad Neverpoolis be van Dijko neprarastų tiek pajėgumo kaip Barca be Messi.
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 09-24 15:18
15 5
D. nuo žodžio deb.ilas ar kaip čia Tapinaldo rąstas gulėdamas lovoj visiškoj depresijoj dėl šio apmyžto konkurso rašinėja tik sau pačiam suprantamą filosofiją, kai visi tiesiog džiaugėsi proga susiburt kartu, nenusivylęs Paranoja PR7 graužikus ėda baisiau negu Penaldo lavoną. Visi senai žino, kad Arrogantnaldo šiukšlė vienintelis parduotų motiną už bet kurį iš šių reklaminių konkursų, visiems kitiems nusišikt ant tokių apmyžtų apdovanojimų. Užtenka pamatyti kaip šita šiukšlė reagavo, kai Bernardas gavo naudingiausio draugiško nacijų turnyro MVP prizą, vos neapsiverkė, būtų pripjovęs Bernardą, jeigu būtų tik dviese O dar už nieką (eilinį kartą) gavo geriausio Portugalijos žaidėjo prizą vietoj Bernardo. Kaip tai įmanoma? Instagram galia yra neišmatuojama šiais laikais Čia apie Messį išvis nieko gero nerašo, kas dieną pilna dedama rodiklių, kuriais parodoma ant kiek žiauriai Messi daužo visus likusius futbolistus aikštelėje, bet čia tylu ramu Tapinaldo rąstui užtenka litovcų artojams pendelių/tapinų pokerį įrident, jau fanfarai iškart šaunami
Cituoti
 Bau Darius 09-24 16:43
9 3
Aisku vertas, tiek la ligoj, tiek cl daugiausiai stampavo, o kur dar asistai... GOAT
Cituoti
CaptainAmerica
 CaptainAmerica (F.C. Internazionale Milano, Vokietija) 09-24 16:33
3 2
Ne komentarai o pamazgu pylimas. Nors galima pamatyti visu intelekto lygius
Cituoti
daydreamS
daydreamS 09-24 13:09
0 10
Idomu, kas Ballon Door laimes
Cituoti