G.Buffonas: būti atsarginiu žaidėju galiu tik "Juventus" klube

2019-10-09 22:48:12 Serie A

Praėjusią vasarą į Turino "Juventus" ekipą netikėtai sugrįžęs vartininkas Gianlui Buffonas prakalbo apie tokio poelgio motyvus.

Anot 41-erių italo, jam buvo nepriimtina atsarginio žaidėjo rolė PSG komandoje.

"Supratau, jog vienintelis klubas, kuriame galėčiau susitaikyti su sėdėjimu ant suolo yra "Juventus".

Džiaugiuosi, kad grįžau į sau pažįstamą rūbinę, galiu bendrauti su draugais, fanai ir vadovais - žmonėmis, su kuriais išgyvenau tiek daug akimirkų tiek aikštėje, tiek už jos ribų", - sakė G.Buffonas.

Jis taip pat pakomentavo Italijos rinktinės vyr. trenerio Roberto Mancini siūlymą ateityje leisti veteranui sužaisti atsisveikinimo rungtynes.

"Dėkoju strategui, kuris visada su manimi gerai elgėsi. Jei federacija ir Mancini neatsisakys tokios idėjos, aš ją priimsiu, kai tik apsispręsiu dėl karjeros pabaigimo."

Įvertinimas: 5 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 #Ltubestfootballteam 10-10 11:41
0 4
Tai kad ir psg klube jis buvo atsarginiu ...
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 10-10 06:42
5 28
Susišiko karjeros galiaką kaip parsidavėlis, smarkiai krito reputacija po parsidavimo P$G šeichams, o dabar brūžinti Rubės maklerių suolą, kai jo reikia gimtajai komandai. Nu bet ką padarysi, šaibos ne vienam susuko galvelę Nemanau, kad ką nors sugebėtų apčiešinti, kad taip darė/daro dėl galimybės laimėti ČL su P$G ar Rube, vienam gale nėra komandos, tik pavienės žvaigždės, kitam gale Tapinaldo inkaras naikina komandą iš vidaus bei nuskandina į chujoviausius rezultatus per daugelį metų. Parsidavė vopšim
Cituoti