Gausiai užpildytame Madrido stadione prisistatęs E. Hazardas: "Seniai svajojau apie šį momentą"

2019-06-13 22:27:05 Eden Hazard Real Madrid C.F.

Ilgai lauktas momentas įvyko – daug metų apie svajonę persikelti į Madrido "Real" klubą kalbėjęs Edenas Hazardas ketvirtadienį vakare buvo oficialiai pristatytas kaip naujasis šio klubo žaidėjas.

100 mln. eurų Ispanijos klubui kainavęs E. Hazardas "Santiago Bernabeu" stadione buvo sutiktas gausios publikos – pažiūrėti į belgą susirinko maždaug 50 tūkst. žiūrovų.

Buvęs "Chelsea" futbolininkas iš pradžių tarė keletą padėkos žodžių, vėliau aikštėje pasirodė su "Real" marškinėliais ir galiausiai sudalyvavo pirmoje spaudos konferencijoje.

"Apie šį momentą svajojau nuo pat savo vaikystės. Buvau labai jaunas, kai pradėjau palaikyti šį klubą", – kalbėjo belgas. – Aš ir visa mano šeima yra sujaudinta, būti čia yra neįtikėtinas malonumas".

"Suprantu, kokie yra šio klubo lūkesčiai. Svarbiausia yra sunkiai dirbti ir daryti tai, ką geriausiai moki. Nemanau, kad aš esu "galactico". Gal vieną dieną tokiu ir būsiu, tačiau dabar esu tik Edenas Hazardas, kuris viską pradės nuo nulio.

Niekada neabejojau, kad kažkuriuo karjeros momentu žaisiu Madride. Manau, kad dabar yra idealus laikas. Man yra 28-eri, o futbolininkai dažniausiai savo pike yra tarp 27-erių ir 32-ejų metų", – į žurnalistų klausimus atsakinėjo E. Hazardas.

Paklaustas, ar atvykęs į Madridą galvoja apie galimybę iškovoti ne tik svarbiausius trofėjus, bet ir "Ballon d'Or" apdovanojimą, žaidėjas atsakė: "Nežinau, ar čia iškovoti šį prizą yra lengviau, tačiau matėme, kad paskutiniai laimėtojai buvo iš šio klubo. Aš pabandysiu tapti geriausiu, tačiau čia atvykau ne dėl asmeninių priežasčių, o dėl to, kad kartu su komanda taptume geriausiais pasaulyje."

E. Hazardą fanų skaičiumi šiame stadione per savo pristatymus pralenkė tik du futbolininkai – Cristiano Ronaldo bei Kaka.

E. Hazardo pristatymas "Santiago Bernabeu" stadione

uždaryti X
Įvertinimas: 6 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Bebraas (Manchester United FC) 06-13 23:46
49 3
Svaigalai toliau svaigsta kaip Hazardas nepatemps Realo :-D nejuokinkit tik žmonių, draskys kraštą, kaip dar nematę jūs, jau Chelsea kaip jis atrodė su tikrai prastesne komplektacija nei Realo, žiauriai gaila, kaip angliško futbolo sirgaliui, kad nebematysim šito talentingo grajoko, ir tuo pačiu smagu dėl Realo, kad Zidanas komandą komplektuoja iš geriausio kontingento rinkoje. O ką lyginti Hazardą su Neymaru tai kaip vyriška organą su pirštu, Hazardas visa galva aukščiau.
Cituoti
Edgarinio
 Edgarinio (Chelsea FC, Ispanija) 06-13 22:55
25 4
Kad ir kaip būtų skaudu matyti tokius momentus, bet kokiu atveju didžiausios sėkmės Edenui Madride.
Cituoti
Payet8
 Payet8 (Bayern Munich FC) 06-13 22:56
21 3
Na manau,Hazard bus tas žaidėjas kuris temps komandą. Gali mušti solo goalus.
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 06-14 07:50
6 0
Zaideju pristavkes visada nemokamai bent jau Madrido, tai tikrai zinai 100%
Cituoti
Bianco
 Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 06-14 06:33
7 1
Idomumo delei, gal kas zinot ar i tokius pristatinejimus parduoda bilietus ar iejimas nemokamas?
Cituoti