Galimi "Serie A" čempionato scenarijai: laukia atkrintamosios varžybos?

2020-03-10 23:52:01 Serie A

Italijoje sustabdžius visus sporto renginius futbolo valdininkai svarsto apie galimus "Serie A" čempionato scenarijus.

Iš pradžių buvo pareikšta, kad pirmenybės nevyks iki balandžio 3 dienos, tačiau dabar jau ruošiami ir kiti planai.

Jei koronoviruso nepavyktų pažaboti iki nustatytos datos, tuomet "Serie A" čempionatas galėtų vykti gegužės mėnesį, tačiau atletai neturėtų pakankamai laiko pailsėti iki Europos čempionato, kurio pirmasis mačas numatytas Romoje birželio 12 dieną.

Antra galimybė, nesustabdžius laiku viruso, palikti dabartines ekipų vietas.

Trečias svarstomas variantas - surengti atkrintamąsias varžybas ir tada būtų išaiškinta ekipa čempionė bei "Serie A" paliksiančios komandos.

Situacija turėtų labiau paaiškėti kovo 23 dieną, kai bus surengtas Italijos futbolo federacijos posėdis.

Įvertinimas: 5 2

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Asirgitawe
Asirgitawe (Liverpool FC, BV Borussia Dortmund 09) 03-11 11:09
6 0
Italijoje medikai dirba viršvalandžius, taip pat ir visas personalas aplinkui. Nelabai net yra resursų turėti greitosios automobilį per kiekvienas rungtynes. Taip pat, paruošti transliaciją, tuos pačius autobusus ir pnš, tokie dalykai reikalauja žmonių susibūrimo.
Cituoti
Vidmantas Kšivickas 03-26 10:58
0 0
Gal LFF pamasčius ir A lygą toliau tęsti nuo atkrintamųjų?
Cituoti
 0000 (FC Barcelona, Liverpool FC) 03-11 10:26
5 7
Nesamonė kažkokia ta lygą nutraukti. Ok, fanų neįleist tikrai gera idėja. Bet kas ten atsitiks 40 milijonierių futbolininkų su dar kokiais 20 trenerių/kito personalo ir pora filmuotojų? Privačiais lėktuvais/autobusais atvažiuotų, tikrintųsi reguliariai, prieš rungtynes papildomai, ir liktų tik laisvu laiku save saugot. Kas dabar per nesamonė bus? Suspėt 13 rungtynių sužaist be sustojimų ir su 2 poilsio dienom tarp jų, o tada tiesiai į Europos čempionatą varyt būtų beprotybė. Kaip ir atkrintamosios visiška nesamonė: vienos geresnės rungtynės ir jau gali ištaisyti (arba sugadinti) visą sezoną. Nu bet palikti kaip dabar yra tai dar keisčiau: vienos komandos sužaidė 25, kitos 26 rungtynes. Pvz Interas sužaidė 25, Juventus 26, bet abiejų paskutinės rungtynės buvo Juventus vs Inter. Tada reiktų ir 25, ir 26 turą nuimt, jau nekalbant apie tai kad vienom teko stipresni priešininkai, o kiti su jais nebežaistų. Prisivirė patys žodžiu, netikiu kad būtų kas ten tiem futbolininkam nutikę, dabar vistiek stipriausi klubai turės treniruotis dėl CL ir EL.
Cituoti