G. Pique: "Susigrąžinti Neymarą nebus lengva"

"Barcelona" gynėjas Gerardas Pique supranta, kokį sunkų darbą turi atlikti klubo vadovybė, norėdama susigrąžinti PSG gretas paliktį norintį Neymarą.

2017 metais iš "Barcelona" į PSG persikėlęs brazilas neplanuoja užsibūti Paryžiuje ir jau šią vasarą pasiprašė būti parduotas atgal katalonams. Neymaro norai "Barcai" nėra taip lengvai įkandami – paryžiečiai už jį yra numatę 300 mln. eurų sumą.

G. Pique neabejoja, kad Neymaras vėl puikiai įsilietų į komandą, tačiau nežino, ar sandoris bus užbaigtas.

"Jis yra nuostabus žaidėjas, puikiai žinantis rūbinę, miestą ir klubą. Tai sudėtingas sandoris. Neymaras turi būti vienintelis, kuris priima sprendimą", – trumpai situaciją pakomentavo gynėjas.

Kalbėdamas apie kitą komandos naujoką – Antoine'ą Griezmanną, G. Pique tik pridūrė, kad tikisi kuo greitesnio prancūzo įsiliejimo: "Griezmannas yra puikus žaidėjas, todėl džiugu, kad jį turėsime savo komandoje. Tikimės, kad jam pavyks sėkmingai įsilieti ir padėti šiame sezone."

Įvertinimas: 4 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Gaucho
Gaucho (Arsenal FC) 08-07 12:26
20 4
klausimas ar verta
Cituoti
 BAYERN LTU (Bayern Munich FC) 08-07 14:49
12 2
300 citrinu Nu netikiu kad tiek paklotu uz zaideja kuris 2sezonus is eiles praleidzia pacia svarbiausia sezono dali plius ir kaip asmenybe apgailetinas.Suprasciau taip i Mbappe taikitos va ten tai zveriukas
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-07 16:24
6 3
Klausimas kam to reikia? Barsa turi Dembele,Philipa , Grizmana,Messi,Suarez.. Puolimas tai tikrai geras..
Cituoti