G. Pique supranta fanų nepasitenkinimą: "Coutinho kainavo didelius pinigus"

Nuo Philippe Coutinho atvykimo į "Barceloną" jau praėjo daugiau nei metai, tačiau jis savo žaidimu dar sirgalių nenudžiugino.

Ernesto Valverde pasitiki brazilu, tačiau fanų kantrybė po truputi senka. Šeštadienį įvykusioje "La Liga" pirmenybių dvikovoje P. Coutinho žaidė startinėje sudėtyje, tačiau palikdamas aikštę sulaukė ne gausių ovacijų, o švilpimo iš "Camp Nou".

Gerardas Pique teigia suprantantis fanų nepasitenkinimą, mat P. Coutinho transfero suma leidžia iš jo tikėtis geriausio žaidimo.

"Philippe žaidžia gerą sezoną. Žinoma, jis kainavo labai daug, todėl iš jo ir yra tikimasi pasirodymų, kurie būti vertų tų pinigų", – teigė G. Pique.

"Turime priimti fanų reakcija, o pačioje komandoje suteikti kuo įmanoma didesnę paramą jam. Mums reikia geriausios Coutinho versijos, ir aš esu tikras, kad sezono pabaigoje jis bus tokioje formoje", – pridūrė gynėjas.

"Barcos" ir P. Coutinho artėjančią savaitę lauks itin svarbios UEFA Čempionų lygos rungtynės su "Lyon".

Įvertinimas: 3 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Grifas
 Grifas (FC Barcelona, Ispanija) 03-10 17:05
5 3
Netraukia bičas laligos lygio,dar gaus kelis sansus pasirodyti sitam sezone,jei neirodys,kad gali zaisti Barcos lygiu,tai eis ant lentynos for sale
Cituoti
Averno 03-11 11:48
0 0
coutinho tikrai zaidzia prasta sezona zinoma galbut tai tiesiog sis sezonas tikrai daugumai buna prastu sezonu taciau mano manymu valverde visvien neisnaudoja to ka turi kad ir kaip visi kritikuoja dembele taciau jis tikrai geresnis zaidejas uz coutinho bent jau siuo metu tas pats malcom negauna progu pasireiksti valverde turetu daugiau leisti pasireiksti siems zaidejams o ne laikyti juos bet seip panasu jog jeigu iskris ir juve is CL tai barca bus galbut netgi realiausia kandidate laimeti CL ir tokiu atveju jeigu iskritus juvei barca nenuaitu iki finalo tuomet manau reiktu galvoti galbut apie treneri kita nes valverde tikrai nera tas treneris kuris turetu treniruoti barca jis tiesiog netinka barcai
Cituoti