G. Pique: "Messi turi pilną teisę palikti Barseloną"

Artėjantį "Davis Cup" turnyrą pristatęs Geraradas Pique pakomentavo pranešimus apie tai, kad Lionelio Messi kontrakte nuo kitų metų įsigalioja "Barcelona" sirgalius bauginanti sąlyga.

"El Pais" praneša, kad dabartiniame L. Messi kontrakte, kuris galioja iki 2021 metų, yra įrašyta sąlyga 2020-aisias nutraukti kontraktą ir išvykti nemokamai į kitą komandą.

Šį sąlyga įsigaliojo po to, kai argentiniečiui sukako 32-eji metai. G. Pique patvirtino, kad ši informacija yra teisinga.

"Aš jau kurį laiką žinojau, kad Messi kontrakte yra galimybė po sezono palikti "Barcą", – "Cadena SER" radijui sakė katalonų gynėjas.

"Visgi mes žinome, kaip Leo yra įsipareigojęs "Barcai" ir ši sąlyga manęs nė kiek nebaugina. Be to, jis užsidirbo teisę palikti komandą tada, kada pats to panorės. Po to, ką jis davė šiam klubui, Leo turi pilną teisę pasirinkti tai, kas geriausia jam", – pridūrė G. Pique.

Pats L. Messi dar nė karto nebuvo užsiminęs apie ketinimus palikti "Barcą". Savo ankstesniuose interviu jis yra tik minėjęs, kad neprieštarautų karjerą užbaigti gimtinėje, "Newell's Old Boys" klube.

Įvertinimas: 10 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


LaisvasVejas
LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 09-06 19:12
25 8
Messi nera tas zaidejus kuriam rupetu pinigai ir begtu is barcos i koki nors man city ar psg kurie taskosi pinigais,ir nors neesu nei messi nei barcos fanas tikiuosi kad jis pabaigs karjera butent cia kur ir uzaugo
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 09-06 20:14
10 6
Laisvas sakai nerūpi ,bet barca jam algą tik kelią ir kelią ,kad nepabėgtų
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 09-07 09:24
1 0
Tai gal yra kontrakte salygos kažkokios apie atlyginimo kėlimą
Cituoti
 7 09-06 20:55
8 9
Jo jo.. jau tik nenusisnekek , vienas is top 5 jai ne top 1 , geriausia apmokamas zaidejas , bet matai jam pinigai nerupi sako is kur tokiu atsiranda.
Cituoti
 Bau Darius 09-07 01:19
3 5
Kas, visiskai sutinku, jeigu jau taip isukiu ieskai tai eik padet silpnesnei komandai, ne tai, kuri ir be jo ir dar be puses savo pagrindiniu zaideju laimetu titula.
Cituoti