G. Pique apie skaudžias nesėkmes ČL: "Rungtynės Romoje paveikė mūsų mentalitetą"

"Liko sužinoti tik su kuo teks kovoti finale", – taip po pirmųjų rungtynių tarp "Barcelona" ir "Liverpool" skambėjo Katalonijos dienraščių antraštės.

Nepraėjus nė savaitei Katalonijos laikraščiams teko rausti iš gėdos – "Liverpool" savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 4:0 sutriuškino "Barcą" ir antrus metus iš eilės žengė į finalą, kuriame viena koja jau buvo Ispanijos čempionai.

Aiškindamas šias rungtynes "Barcelona" senbuvis Gerardas Pique teigia, kad komandoje yra susidariusios mentaliteto problemos.

"Kai nutinka kažkas panašaus į rungtynes su "Liverpool", viskas arba beveik viskas pradeda griūti", – apie būtinybę atsitiesti prieš Karaliaus taurės finalą kalbėjo G. Pique.

"Manau, kad žmonės buvo psichologiškai paveikti to, kas nutiko praėjusiais metais Romoje", – apie nesėkmės priežastis prieš "Liverpool" užsiminė gynėjas. – Tai įvyko taip neseniai. Atrodo, kad tai buvo kažkoks psichologinis blokas".

"Liverpool" taikė aukštą spaudimą, mums trūko ritmo atliekant perdavimus, o visai tai vyko prie intensyvaus tempo. "Anfield" stadionas taip pat padarė savo.

Mums sunku susitvarkyti su emocijomis, nes net ir prabėgus kuriam laikui mes neužmiršome to, kas įvyko. Dabar mums lieka atsitiesti",  – pridūrė G. Pique.

Įvertinimas: 2 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 futbolodede 05-24 15:13
20 0
Tokia jau ta futbolininko dalia. Messi gali buti burtininkas su kamuoliu, gali nešti komanda ant peciu visa sezona ir buti tikru tikriausiu lyderiu. bet tokiuose macuose reikia autoriteto REKSNIO, kuris prabudintu uzmigusia komanda. Taip kaip tai daro 19kos metu budamas de ligt. Truksta vyriskumo, nors visi rodikliai greitis, technika, pasai ir smūgis yra pas komanda. Būkim dieni, bet teisingi - Velvarde yra miznius kurio rubineje niekas nebijo ir nebijos, tad kol neatsiras autoritetingas treneris kaip buvo pepas, tol be la ligos kur messi musa ivarcius praktiskai kiekviename grajuje UEFA ir nelaimes. Kur matau aš artimiausias prosvaistes? Atėjus Xavi. Tačiau ar Messi dar zais? Nemanau.
Cituoti
OhDude
 OhDude (Bayern Munich FC, Vokietija) 05-24 16:58
12 2
Tave tai mokyklos rubineje nuolatos spardydavo, kad toks atsilupes asilas esi.
Cituoti
Alvydasas30 05-24 15:05
2 5
uzduxino juos roma rubinei taigi susparde
Cituoti
Alvydasas30 05-24 17:21
1 5
tave jei duxina vaikeli mokykloje tai nereiskia kad ir kitus duxina uzjauciu tave
Cituoti
Alvydasas30 05-24 17:20
5 9
pepas kietas rubineje durneli ka tu cia kliedi ? ji taip ibrahimovicius buvo uzduxines kad bijodavo i rubine ieiti ir zodi i pasakyti Ibrai jei netiki pasiskaityk Ibros knygoje tai ***s pepas zodi turi matai rubinejeDDDDDDDDDDDDDDDDD
Cituoti