G. Pique apie aikštę Valjadolide: tai yra pasityčiojimas iš futbolo

Ilgametis "Barcelona" vidurio gynėjas Gerardas Pique, niekada negailintis aštrių žodžių Ispanijos futbolo vadovybei, šį kartą negalėjo patikėti, kokiomis sąlygomis teko žaisti jų komandai.

Šeštadienį vėlai vakare "Barca" dėl svarbių trijų taškų išvykoje kovojo su "Real Valladolid". Katalonai pasiekė sunkią pergalę minimaliu skirtumu, tačiau visas 90 minučių futbolininkams teko žaisti itin prastomis sąlygomis - aikštės danga, kurioje žaidė Ispanijos čempionai, buvo pakeista prieš keturias dienas, o tai rungtynių metų leido aikštei tapti tikru kurmiarausiu.

G. Pique po rungtynių negailėjo kritikos "La Liga" vadovybei. Jos prezidentas, Javieras Tebas, po rungtynių socialiniame tinkle parašė, kad lyga imsis drausmės priemonių dėl šios aikštės, tačiau daugelis spėliojo, kodėl tai nebuvo padaryta prieš rungtynes.

"Ši aikštė buvo pasityčiojimas, tai paprasčiausiai gėdinga", - po rungtynių sakė G. Pique.

"Žaidėme tos lygos aikštėje, kuri savo produktą nori parduoti Jungtinėms Amerikos Valstijoms. Manau, kad jiems reikia iš pradžių pažiūrėti į tai, kas vyksta jų pačių namuose.

Nesakau, kad tokioje aikštėje nebuvo įmanoma žaisti futbolo, sakau tai, kad žaisdami tokiomis sąlygomis rizikavome savo sveikata. Tikiuosi, kad atsakingi asmenys imsis priemonių ir bandys išspręsti šia problemą", - pridūrė gynėjas.

  

Įvertinimas: 5 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 08-26 11:39
36 10
O kartais Uefa neturi užkirst kelio tokiem stadionam? Jau Suduva geresnį turi.
Cituoti
Alvydas12 08-26 11:33
5 28
pasityciojimas is futbolo esi tu ir tavo komanda vaidoshiau nesislapstyk
Cituoti